Magda Gessler ponownie w Chorzowie. Przeprowadziła „Kuchenne Rewolucje” w kolejnej restauracji

Czas czytania: 6 min.

Słynna restauratorka znów zawitała na Śląsk! Magda Gessler wraz z ekipą programu „Kuchenne Rewolucje” postanowiła odmienić kolejną restaurację w Chorzowie – tym razem padło na dawny Bar Kinga.

Powrót Magdy Gessler do Chorzowa

Kolejna restauracja w Chorzowie przeszła metamorfozę pod okiem słynnej polskiej restauratorki, Magdy Gessler. Mowa o Barze Frelka i Hanys, który znajduje się w miejscu dawnego Baru Kinga w Chorzowie II. Magda Gessler dodała na swoje media społecznościowe zdjęcie z odmienionego wnętrza restauracji w sobotę, 28 marca.

-Chorzów…tutaj króluje Danusia…rządzi śląską kuchnią!!! :))))) zjecie tu obłędnie – podpisała zdjęcie Magda Gessler.

Bar aktualnie przygotowuje się do oficjalnego otwarcia – jak przekazuje w swoich mediach społecznościowych, zaplanowano je na 1 kwietnia.

– Magda nie jest straszna jak ją malują! – przekazują właściciele Baru Frelka i Hanys.

Dawny Bar Kinga miał swoich stałych klientów – serwołał solidne porcje domowego jedzenia, jednak przyszedł czas na pewne zmiany. W Barze Frelka i Hanys serwowane będą dania kuchni polskiej, a we wnętrzach króluje folklor, co widać na pierwszych zdjęciach opublikowanych przez restaurację w swoich mediach społecznościowych!

To nie pierwsze Kuchenne Rewolucje w Chorzowie

Przypominamy, że to nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w Chorzowie! W grudniu 2025 roku restauratorka odwiedziła Chorzów Batory, gdzie odmieniła restaurację A’le Dobre – teraz to Bistro Kiszka Gra. Jeszcze wcześniej przeprowadziła „Kuchenne Rewolucje” w restauracji Amore Mio (po zmianie Fest Bar) w 2019 roku oraz w Bistro ĄĘ (po rewolucjach Bistro Brylancik) w 2022 roku.

WIĘCEJ:

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe