Parkiet pod chmurką znów ożyje. Chorzów zaprasza na potańcówkę

Czas czytania: 2 min.

Mieszkańcy Chorzowa będą mogli rozpocząć weekend na parkiecie. W piątek, 7 sierpnia, o godz. 17.00 przy Centrum Integracji Międzypokoleniowej rozpocznie się bezpłatna Międzypokoleniowa Potańcówka pod Chmurką. Liczba miejsc jest ograniczona.

Międzypokoleniowa Potańcówka pod Chmurką w Chorzowie

Przed mieszkańcami kolejny wieczór pełen muzyki, tańca i dobrej atmosfery. Wydarzenie będzie okazją do wspólnej zabawy pod gołym niebem, niezależnie od wieku uczestników.

Organizatorzy zachęcają, aby przyjść z bliskimi, zabrać wygodne buty i dobry humor.

Kiedy i gdzie odbędzie się potańcówka?

Międzypokoleniowa Potańcówka pod Chmurką odbędzie się w piątek, 7 sierpnia, od godz. 17.00. Uczestnicy spotkają się przy Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane wspólną zabawą powinny jednak pamiętać, że liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Letnie wydarzenia integrują mieszkańców

Międzypokoleniowe potańcówki to okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do spotkań i budowania lokalnych relacji. Plenerowa formuła pozwala mieszkańcom w różnym wieku aktywnie spędzić letnie popołudnie w swobodnej atmosferze.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe