1 grudnia koniec szlabanów na państwowych autostradach
Z początkiem grudnia kierowców czekają kolejne zmiany. Jakie?
Na jesienne wieczory najlepszy kryminał!!! Serial COLUMBO w TVS!
- Podniesienie szlabanów na odcinkach autostrad płatnych A2 (Konin-Stryków) i A4 (Wrocław-Sośnica), dzięki czemu ruch odbywać się będzie w sposób płynny bez konieczności zatrzymywania się;
- opłacanie przejazdów możliwe będzie jedynie przez aplikację e-TOLL PL, urządzenia pokładowe OBU/ZSL lub w formie biletu elektronicznego (przeznaczonego dla pojazdów lekkich). Zakup takiego biletu będzie możliwy np. na stacji benzynowej, a przy zakupie nie będzie wymagana instalacja żadnego urządzenia, ani przekazywanie danych geolokalizacyjnych. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu i określić odcinek drogi, na którym realizowany będzie przejazd.





![Gigantyczny pożar na terenie PreZero Chorzowie. Przy Kluczborskiej płonie 6000 m² odpadów! [AKTUALIZACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/732001334_4320113624923626_6836093845729584371_n.webp)












Dodaj komentarz