Wiadomości z Chorzowa

21-latek posiadał prawie 200 gramów marihuany i ponad 180 działek dilerskich amfetaminy

  • Dodano: 2022-03-18 11:00

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali 21-letniego mieszkańca Chorzowa, który w swoim mieszkaniu posiadał prawie 200 gramów marihuany i ponad 180 działek dilerskich amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Zatrzymany z narkotykami

Z informacji chorzowskich kryminalnych wynikało, że 21-latek w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających, a już na pewno nie ma ich w jego mieszkaniu. Przeszukanie szybko pokazało, że mundurowi się nie mylili, a chorzowianin kłamie.

Stróże prawa znaleźli prawie 200 gramów marihuany i ponad 180 działek dilerskich amfetaminy. Śledczy zabezpieczyli też ponad 4 tysiące złotych, których pochodzenia mężczyzna nie był w stanie wytłumaczyć. Po nocy spędzonej w policyjnej celi chorzowianin został doprowadzony do prokuratury.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Lord

    Na foto same gałęzie w krauzie

  • Milord

    hahaha rzeczywiście, to te 200 gram to pewnie razem z krauzą. Do tego pół grama amfetaminy co daje 180 działek dilerskich i jesteśmy w domu. Dałbym te krzaki zomowcom, niech pokażą jak się je wstrzykuje do żyły...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również