Wiadomości z Chorzowa

6 lipca na Stadionie pojawili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego

 • Dodano: 2023-07-12 13:00

6 lipca na Stadionie Śląskim pojawili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak podaje Gazeta Wyborcza, funkcjonariusze przyglądali się współpracy z Fundacją im. Kamili Skolimowskiej.

Kontrola CBA na Stadionie Śląskim

6 lipca na Stadionie pojawili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Według relacji rozmówców Gazety Wyborczej śledczy mieli m.in. "zająć się kompletowaniem dokumentacji związanej ze współpracą Stadionu Śląskiego z Fundacją im. Kamili Skolimowskiej". Pracownik urzędu marszałkowskiego przekazał natomiast dziennikarzom GW, że pracownicy zabezpieczają te dokumenty, choć Gazeta zaznaczyła, że funkcjonariusze mieli poprosić jedynie o przygotowanie i przekazanie dokumentów w przyszłości.

Komunikat Stadionu Śląskiego

Na stronie internetowej Stadionu Śląskiego pojawił się komunikat dotyczący tej sprawy. Spółka przekonuje, że wizyta trwała jedynie kilka minut i nie doszło do zabezpieczenia żadnych dokumentów.  

- W dniu 6 lipca br. roku Stadion Śląski odwiedzili funkcjonariusze CBA. Ich wizyta trwała kilka minut i wiązała się z prośbą o przygotowanie pewnych dokumentów. Na miejscu, wbrew temu co donoszą media, nie doszło do zabezpieczenia żadnych dokumentów. Stadion Śląski zawsze w pełni współpracuje ze służbami i tak jest tym razem. Stosowne dokumenty zostaną przygotowane i przekazane do CBA zgodnie z przepisami prawa - czytamy na stronie Stadionu Śląskiego.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Ślązak

  Czy w naszym kraju można coś zrobić bez łapówek i przekrętów?! Czy taki świat chcemy że wszystko musi być do cholery załatwiane nieuczciwie?!

 • AntyPiS

  PiS goni ogon :) ciekawe

 • Ii

  Zapomnij. CBA może w ciemno wjeżdżać do każdej większej spółki . Wszędzie lody kręcą. Tylko niektórzy dają się złapać. System jest korupcjogenny.

 • Pisoff

  To nie są łapówki, to są dary. Przykład idzie z góry :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również