Wiadomości z Chorzowa

7 czerwca 2020 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpi Dawid Podsiadło!

  • Dodano: 2020-02-26 14:30

Dawid Podsiadło zawita do Kotła Czarownic! 7 czerwca 2020 roku wokalista zagra największy koncert w swojej karierze na Stadionie Śląskim.

7 czerwca 2020 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpi Dawid Podsiadło

Bilety na koncerty w Gdańsku (13.06, Stadion Energa Gdańsk) i Wrocławiu (20.06, Stadion Wrocław) sprzedały się w ciągu jednego dnia. Wobec tego Artysta zdecydował się na jeszcze jeden, ostatni stadionowy koncert w tym roku, ale zdecydowanie największy w swojej karierze - na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jak mówi sam wokalista: "biletów nie powinno zabraknąć".

Kiedy ogłaszaliśmy koncerty w Gdańsku i Wrocławiu, byłem pewien, że tym razem biletów naprawdę nie zabraknie. Okazało się, że wyprzedały się w jeden dzień... Nie pozostaje nam zatem nic innego niż zaprosić Was na jeszcze jeden, trzeci i ostatni w tym roku stadionowy koncert. 7 czerwca zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To największy taki obiekt w Polsce - tym razem musicie się zmieścić wszyscy - napisał wokalista na swoim Facebook'u.

Bilety - kiedy rusza przedsprzedaż?

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro ruszyła dzisiaj, 26 lutego, o godzinie 11.00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00, na stronie eBilet.pl/podsiadlo

Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Czeka nas wyjątkowe wydarzenie. Przedsmak tego, co wydarzy się na stadionach, można zobaczyć w relacji z koncertu na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem z ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.