Wiadomości z Chorzowa

77 Tour de Pologne. W Chorzowie będą występowały utrudnienia w ruchu

  • Dodano: 2020-08-04 06:15, aktualizacja: 2020-08-04 06:21

W związku z przejazdem przez nasze miasto kolarzy podczas 77 Tour de Pologne informujemy, iż w dniu 5 sierpnia wystąpią w regionie utrudnienia w ruchu pojazdów (w tym komunikacji miejskiej).

TOUR de POLOGNE 2020 W dniu 05 sierpnia 2020 r. podczas I etapu, prowadzącego ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie do Katowic (trasa195 km.) ulicami Chorzowa przejadą zawodowi kolarze. W roku bieżącym nasze miasto daje początek 77 Tour de Pologne oraz po przerwie spowodowanej epidemią, kolejnym wyścigom zaliczanym do czołowych światowych imprez kolarskich. W roku bieżącym organizatorzy nie przewidują na trasie stref kibica, jak też udziału publiczności na trybunach Stadionu Śląskiego.

W imieniu organizatorów informujemy również o możliwości wystąpienia w tym dniu czasowych utrudnień oraz zamknięcia ruchu drogowego na trasie przejazdu wyścigu w Chorzowie i miastach sąsiednich. Trasa wyścigu przez nasze miasto prowadzi następującymi ulicami: Start - Stadion Śląski (wyjazd bramą nr 7), Aleja Harcerska, Parkowa, Kościuszki, Rynek, Katowicka, Nowa, Skłodowskiej Curie, Rodziewiczówny, Plac św. Jana, Maciejkowicka, Główna, Kluczborska – wjazd do Piekar Śląskich. Start zawodników zaplanowany jest o godz. 13.45 i poprzedzony będzie wyjazdem ekip technicznych. www.tourdepologne.pl

Trasa przejazdu: http://https://www.tourdepologne.pl

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ii

    Do tego wypadku na mecie musiało dojść. To była tylko kwestia czasu.

  • Leks

    Dosyć tego. Dosyć tej imprezy w Katowicach w tygodniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.