Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

"Biathlon dla każdego" na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2016-03-11 08:00, aktualizacja: 2016-03-11 08:10
W niedzielę, 13 marca na Stadionie Śląskim rusza 3. edycja organizowanej przez Stadion Śląski i Polski Związek Biathlonu akcji „Biathlon dla każdego”.  
 
 
Jest to ogólnopolski projekt, który Polski Związek Biathlonu przeprowadzi w tym roku w 15 miastach - od Gdyni po Zieloną Górę. Podczas imprezy w Chorzowie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej niezwykle atrakcyjnej dyscyplinie sportu na boisku treningowym Stadionu Śląskiego. Pod adresem http://www.wysowianka.pl/biathlon/ można dokonać elektronicznego zapisu. Zawody składać się będą z biegu bez zakładania nart i strzelania z broni laserowej. Data wydarzenia nie jest przypadkowa - właśnie w tym dniu, na zakończenie biathlonowych mistrzostw świata w Oslo, odbędzie się bieg masowy pań. Z tą konkurencją pokładane są nadzieje na dobry występ biało-czerwonych. Udział w imprezie jest bezpłatny.
 
 
Program:
12.00-13.30 – rozpoczęcie imprezy, wspólne oglądanie biegu masowego pań z MŚ w Oslo na dużym ekranie w sali restauracyjnej Hotelu Diament Stadion Śląski,
14.00-16.00 – zawody dla dzieci oraz amatorów, dekoracja, wręczenie medali, upominków, zakończenie imprezy.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.