Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Była bezprawnie przetrzymywana

  • Dodano: 2018-11-06 07:30, aktualizacja: 2018-11-06 07:32

Kryminalni z chorzowskiej komendy odnaleźli poszukiwaną 33-letnią mieszkankę Chorzowa. Jak się okazało kobieta była bezprawnie przetrzymywana w jednym z mieszkań w ościennym mieście. Dzięki zaangażowaniu chorzowskich mundurowych powróciła już do domu.

Gdy tylko do chorzowskiej komendy wpłynęły materiały dotyczące zaginięcia 33-letniej mieszkanki naszego miasta, sprawą natychmiast zajęli się kryminalni. Jak wynikało z zawiadomienia, kilka dni wcześniej kobieta miała pojechać do jednego ze śląskich miast i od tego czasu nie było z nią żadnego kontaktu. Jak ustalili mundurowi mieszkanka Chorzowa mogła zostać uprowadzona.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu kryminalnych już po kilku godzinach ustalili oni możliwe miejsce jej przetrzymywania. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Gdy weszli do jednego z mieszkań na terenie ościennego miasta, odnaleźli tam zaginioną. Śledczy ustalili, że kobieta przyjechała w odwiedziny do swojego znajomego. Mężczyzna jednak nie zamierzał jej wypuścić z mieszkania i bezprawnie pozbawił ją wolności oraz uniemożliwił jej kontakt z kimkolwiek. Sprawca bezprawnego pozbawienia wolności został zatrzymany.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.