Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Finał programu "Bezpieczne życie"

  • Dodano: 2019-06-18 08:15, aktualizacja: 2019-06-18 08:31

W „Górnośląskim Parku Etnograficzym” odbył się uroczysty finał programu "Bezpieczne życie”. Podczas finału uczniowie szkół podstawowych przygotowali występy.

Następnie w ramach konkursu "Widzę zagrożenie-wiem, co należy robić”, najmłodsi otrzymali nagrody i upominki.

Zakończona została tegoroczna edycja programu "Bezpieczne Życie", którego zasadniczym celem jest nauczenie dzieci sposobów zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom,wykształcenie umiejętności postępowania w trudnych sytuacjach, a także poprawa poziomu bezpieczeństwa w placówkach oświatowych. Impreza finałowa odbyła się w pięknej scenerii   Górnośląskiego Parku Etnograficznego”. Podczas finału uczniowie szkół podstawowych przygotowali występy. Piosenki były związane z radzeniem sobie w trudnych sytuacjach. Następnie w ramach konkursu ,,Widzę zagrożenie-wiem, co należy robić”, najmłodsi otrzymali nagrody i upominki.  Był konkurs sprawności strażackiej i wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Impreza była również okazją do inauguracji tegorocznej edycji programu "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą"

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta w Chorzowie,   Straży Pożarnej,   Straży Miejskiej  i Policji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.