Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Podczas przebiegania przez jezdnię kobieta została potrącona przez samochód

 • Dodano: 2023-04-08 22:30

Sytuacja, do której doszło w Chorzowie, mogła zakończyć się tragicznie. Brawura? Brak wyobraźni? Nie wiadomo. Fakty są jednoznaczne. Młoda kobieta postanowiła przejść przez pięciopasmową jezdnię na czerwonym świetle...

Kobieta przebiegła przez ruchliwą, pięciopasmową jezdnię na czerwonym świetle

Do wydarzenia doszło 6 kwietnia o godz. 16.41 na ul. Katowickiej w Chorzowie. Kobieta chciała jak najszybciej przedostać się na drugą stronę jezdni. Zdecydowała, że przebiegnie przez ulicę na czerwonym świetle. Niestety, próba ta zakończyła się fatalnie. Incydent został nagrany przez kamery monitoringu miejskiego. Policja udostępniła nagranie ku przestrodze.

- Na ruchliwej... pięciopasmowej jezdni w Chorzowie młoda kobieta postanowiła przedostać się na drugą stronę ulicy nie zważając na czerwone światło. Przebiegając przez jezdnię wbiegła w toyotę – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Śląską Policję w mediach społecznościowych.

Zobaczcie materiał wideo!

Jak zaznaczyli policjanci, incydent drogowy mógł zakończyć się tragicznie. Piesza miała jednak sporo szczęścia, ponieważ nie odniosła poważnych obrażeń. 

- Za nieodpowiedzialne zachowanie została ukarana mandatem karnym. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów – podkreślają przedstawiciele Śląskiej Policji.

Chorzów: Przebiegała przez pięciopasmową jezdnię na czerwonym świetle. Potrącił ją samochód/ fot. Śląska Policja


Źródło: Śląska Policja, Redakcja

Komentarze (4)    dodaj »

 • Ii

  Przecież tu nie było potrącenia. To ta pani zaatakowała jadące prawidłowo auto.

 • Haha

  Dobrze że bryle zebrała z ulicy :)

 • Babcia

  Za głupotę ,i to wielką , trzeba płacić. Mandat powinien być najwyższy ,żeby zapamiętała,że To nie tylko o jej bezpieczeństwo chodzi!!!

 • Artur

  najwazniejsze ze dostala mandat, tam zdrowie zdrowiem i ze ma nauczke na reszte zycia pewnie, ale staty w excelu same sie nie wbija

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również