Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Próbował zgwałcić 18-latkę. Grozi mu teraz nawet 12 lat więzienia

  • Dodano: 2020-03-23 19:45

Policjanci z chorzowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o próbę zgwałcenia 18-letniej kobiety. Podejrzany 28-latek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu dwunastoletni pobyt w więzieniu.

18-letnia kobieta wracając po popołudniowej zmianie z pracy, została zaczepiona przez młodego mężczynę, który zaproponował, że odprowadzi ją do domu. W pewnym momencie mężczyzna rzucił się na nią i chciał ją zgwałcić. Dzięki zdecydowanej postawie kobiety, sprawcy nie udało się osiągnąć zamierzonego celu.

Pokrzywdzona niezwłocznie powiadomiła policjantów. Kobieta podała rysopis sprawcy. W ciągu niespełna 12 godzin śledczy zdobyli informacje, pozwalające na zatrzymanie sprawcy tego czynu. Wizerunek został rozpowszechniony wśród wszystkich chorzowskich mundurowych. Jako pierwsi wypatrzyli go dzielnicowi z chorzowskiej jedynki, 28-latek został niezwłocznie zatrzymany.

Zebrany materiał dowodowy nie budził wątpliwości prokuratora i sądu, który tymczasowo aresztował zatrzymanego chorzowianina. Grozi mu teraz nawet 12 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Bog

    Szkoda kuli, stos!

  • Raf

    W obecnych warunkach powinni sprawcę o ile wina jest bezsporna od razu odstrzelić

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.