Wiadomości z Chorzowa

Chorzów w oku kamery. Co dzieje się na Rynku? Wystarczy sprawdzić monitoring live

  • Dodano: 2021-09-14 10:15, aktualizacja: 2021-09-30 20:07

Co dzieje się na Rynku w Chorzowie? Teraz można to sprawdzić bez wychodzenia z domu. Przed czujnym okiem kamery nic ani nikt nie umknie. 

Chorzów w oku kamery

Jak wygląda sytuacja przez chorzowskim magistratem? Można to zobaczyć TU! Niedawno pojawiły się tam kamery, dzięki którym wszyscy zainteresowani mogą monitorować sytuację w ścisłym centrum miasta. Co prawda na co dzień widok nie jest zbyt ciekawy, bowiem wpatrujący się w ekran zobaczą jedynie gmach urzędu oraz ustawione przed nim palmy, ale co innego w weekend, kiedy teren ten tętni życiem za sprawą organizowanych tu imprez. 

Monitoring zamontowano też w innych miastach

Podobne kamery zamontowano w wielu popularnych miejscach na terenie województwa śląskiego. Dzięki temu możemy odbyć wirtualną podróż zarówno do Katowic, jak i Gliwic.

W Katowicach kamery pokazują teren rozpościerający się wokół Ronda Ziętka. Zobaczymy skrzyżowanie Alei Korfantego z ulicą Chorzowską w Katowicach, a  także Pomnik Powstańców Śląskich. TU!

Z kolei w Gliwicach kamera live nadaje obraz prosto z serca miasta. W oku kamery zobaczymy Rynek z Ratuszem, w którym obecnie mieści się Pałac Ślubów, a przed nim znajduje się fontanna z Neptunem. TU

Możemy też wybrać się na wirtualny spacer po Czechowicach Dziedzicach. Tutaj monitoringiem objęty został Plac Jana Pawła II. 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Franca

    Nie mam co robić ino rynek ogladać

  • Tyram na okrągło

    A na zdjęciu ,jak w Monte Carlo ;-)

  • Wiesia Szafron

    Nic się nie dzieje poza alkoholikami i narkomanami którzy od czasu do czasu leżakują na rynku. Tak, znam tą kamerę i powinniście promować tylko tą z widoku na ogół miasta. Tu widać jakie było mieszka w Chorzowie. Od czasu do czasu można zauważyć pijana matkę z dziećmi. A w zeszłym tygodniu trafiłem na bójkę z udziałem ulubieńców prezydenta miasta czyli pseudokibiców ruchu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również