Wiadomości z Chorzowa

Chorzów w oku kamery. Co dzieje się na Rynku? Wystarczy sprawdzić monitoring live

  • Dodano: 2021-09-14 10:15, aktualizacja: 2021-09-30 20:07

Co dzieje się na Rynku w Chorzowie? Teraz można to sprawdzić bez wychodzenia z domu. Przed czujnym okiem kamery nic ani nikt nie umknie. 

Chorzów w oku kamery

Jak wygląda sytuacja przez chorzowskim magistratem? Można to zobaczyć TU! Niedawno pojawiły się tam kamery, dzięki którym wszyscy zainteresowani mogą monitorować sytuację w ścisłym centrum miasta. Co prawda na co dzień widok nie jest zbyt ciekawy, bowiem wpatrujący się w ekran zobaczą jedynie gmach urzędu oraz ustawione przed nim palmy, ale co innego w weekend, kiedy teren ten tętni życiem za sprawą organizowanych tu imprez. 

Monitoring zamontowano też w innych miastach

Podobne kamery zamontowano w wielu popularnych miejscach na terenie województwa śląskiego. Dzięki temu możemy odbyć wirtualną podróż zarówno do Katowic, jak i Gliwic.

W Katowicach kamery pokazują teren rozpościerający się wokół Ronda Ziętka. Zobaczymy skrzyżowanie Alei Korfantego z ulicą Chorzowską w Katowicach, a  także Pomnik Powstańców Śląskich. TU!

Z kolei w Gliwicach kamera live nadaje obraz prosto z serca miasta. W oku kamery zobaczymy Rynek z Ratuszem, w którym obecnie mieści się Pałac Ślubów, a przed nim znajduje się fontanna z Neptunem. TU

Możemy też wybrać się na wirtualny spacer po Czechowicach Dziedzicach. Tutaj monitoringiem objęty został Plac Jana Pawła II. 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • Franca

    Nie mam co robić ino rynek ogladać

  • Tyram na okrągło

    A na zdjęciu ,jak w Monte Carlo ;-)

  • Wiesia Szafron

    Nic się nie dzieje poza alkoholikami i narkomanami którzy od czasu do czasu leżakują na rynku. Tak, znam tą kamerę i powinniście promować tylko tą z widoku na ogół miasta. Tu widać jakie było mieszka w Chorzowie. Od czasu do czasu można zauważyć pijana matkę z dziećmi. A w zeszłym tygodniu trafiłem na bójkę z udziałem ulubieńców prezydenta miasta czyli pseudokibiców ruchu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.