Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy policjanci z służbami sanitarnymi przeprowadzili kontrolę dworca kolejowego

  • Dodano: 2020-08-31 08:00, aktualizacja: 2020-08-31 06:54

Chorzowscy policjanci z jedynki wraz z przedstawicielami chorzowskich służb sanitarnych przeprowadzili kontrolę dworca kolejowego.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo przypominamy mieszkańcom i wszystkim podróżnym o stosowaniu się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19

Dzielnicowi z jedynki wspólnie z inspektorami Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Chorzowie kontrolowali dworzec kolejowy oraz perony pasażerskie.  Wspólne działania były ukierunkowane na problem należytego przestrzegania zasad stosowania ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.  W trakcie działań stróże prawa prowadzili szeroko zakrojoną akcję informacyjną, wręczali ulotki informacyjne, maseczki jednorazowe, zachęcając do ich bezwzględnego stosowania. Reagowali również na ujawnione naruszenia obowiązujących przepisów prawa.

Wszystkie działania mają na celu prawidłowe ukształtowanie świadomości obywateli w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się choroby COVID-19.          

Policjanci i pracownicy Inspektoratu Sanitarnego w dalszym ciągu będą prowadzić wzmożone działania pod kątem stosowania się do zaleceń w zakresie przestrzegania zasad stosowania ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Hehe

    Komedia. Pewnie dopiero na dworcu zorientowali się, że to Chorzów Batory i nie ma tam nic prucz paru peronów na wolnym powietrzu. "Szeroko zakrojona akcja".

  • Zosia

    Podobno wirus zaraża tylko na wysokości ponad 1 m, wie ktoś coś?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.