Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy policjanci zabezpieczali mecz na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2024-02-12 08:15, aktualizacja: 2024-02-12 08:35

Za nami pierwszy w tym roku ligowy mecz na Stadionie Śląskim, w którym Ruch Chorzów podejmował Legię Warszawa. O bezpieczeństwo uczestników dbali policjanci ze Śląska wparci mundurowymi z innych województw. Podczas zabezpieczenia funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych naruszeń prawa.

Bezpieczeństwo na meczu pod okiem chorzowskich policjantów

Wczoraj odbył się pierwszy w tym roku mecz na Stadionie Śląskim. Wydarzenie zgromadziło ponad 37 tysięcy widzów, w tym ponad 4 tysiące kibiców gości. O bezpieczeństwo uczestników i mieszkańców na terenie Katowic i Chorzowa dbali śląscy policjanci wspierani przez kolegów z różnych stron Polski. Wśród nich byli mundurowi z Białegostoku, Bielska-Białej, Częstochowy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Olsztyna, Kielc, Łodzi, Opola, Radomia, Wrocławia i Warszawy.

W zabezpieczeniu wzięli też udział funkcjonariusze straży miejskiej i SOK. Policjanci z prewencji, z wydziału kryminalnego i z drogówki dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Podczas zabezpieczenia funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych naruszeń prawa. O meczu pisaliśmy TUTAJ.

Chorzowscy policjanci zabezpieczali mecz na Stadionie Śląskim / fot. KMP Chorzów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również