Wiadomości z Chorzowa

Chorzowska biblioteka udostępnia czytelnikom darmowe e-booki

  • Dodano: 2021-08-05 10:45

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie udostępniła swoim czytelnikom kody do trzech platform z e-bookami. Jak otrzymać do nich dostęp? Podpowiadamy!

E-book dla każdego!

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie wyciąga pomocną dłoń ku posiadaczom czytników e-booków. W ramach projektu „Książki online dla każdego”, wybranego w 2. edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, placówka udostępniła czytelnikom kody na trzy platformy: Legimi, IBUK Libra oraz Ebookpoint BIBLIO. Kody udostępniane są także w innych bibliotekach w województwie śląskim.

Jak korzystać z darmowych e-booków?

Z oferty darmowych e-booków mogą korzystać wyłącznie czytelnicy posiadający aktualną kartę biblioteczną oraz niemający żadnych zobowiązań wobec biblioteki. Aby otrzymać kod do wybranej platformy e-book, wystarczy napisać wiadomość na adres ebook@biblioteka.chorzów.pl. Należy w niej zawrzeć swoje imię i nazwisko, ostatnie 6 cyfr kodu z aktualnej Karty Czytelnika oraz nazwę bazy, z której zasobów chcemy skorzystać. Biblioteka niezwłocznie odpowie na wiadomość – otrzymasz kod do wybranej bazy oraz instrukcję, jak z niego skorzystać. 

Uprzedzamy, że liczba darmowych kodów jest ograniczona, więc warto się spieszyć!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również