Wiadomości z Chorzowa

Chorzowski dzielnicowy zorganizował zbiórkę dla schroniska dla zwierząt

  • Dodano: 2021-10-21 06:15, aktualizacja: 2021-10-21 06:31

Policjanci, oprócz tego, że dbają o bezpieczeństwo i chronią zdrowie oraz życie ludzkie, nie są obojętni na los zwierząt.

Stąd pomysł dzielnicowego z chorzowskiej dwójki, by przeprowadzić zbiórkę dla potrzebujących czworonogów, które trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Za zebrane pieniądze kupiona została karma oraz akcesoria dla psów i kotów, które przekazano na ręce przedstawiciela schroniska.

Dzielnicowy z chorzowskiej dwójki asp. Marek Krajewski postanowił wspomóc działalność Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Chorzowie. Mundurowy zainicjował zbiórkę pieniędzy, za które kupiono karmy i akcesoria dla pupili ze schroniska. Oprócz chorzowskich mundurowych w akcję włączyli się również pracownicy miejscowego sanepidu. Policjanci pokazali, że pod mundurem kryją się wrażliwe serca, które niosą pomoc nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. Dzięki temu czworonogi mogą mieć odpowiednią ilość karmy oraz m.in. koce, które wyścielą ich kojce. Organizując taką zbiórkę, policjanci chcieli przypomnieć innym, że niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom, szczególnie o tej porze roku, jest bardzo ważne. Dzięki tego typu inicjatywom tworzy się łańcuszek ludzi, których pomoc niejednokrotnie przyjmuje olbrzymi wymiar i daje przy tym mnóstwo satysfakcji. A o to przecież chodzi.

Zachęcamy do wsparcia działalności schroniska dla bezdomnych zwierząt, poprzez przekazanie darowizny bądź darów, albo adopcję poszukującego domu zwierzaka.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również