Wiadomości z Chorzowa

Chorzowski garnizon ma nowego szefa. Kto został nowym Komendantem Policji w Chorzowie?

 • Dodano: 2020-04-21 06:45, aktualizacja: 2020-04-21 07:05

Od wczoraj chorzowski garnizon ma nowego szefa. Obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie będzie pełnił młodszy inspektor dr Grzegorz Matuszek, dotychczas pełniący służbę w wodzisławskiej jednostce.

Nowemu Komendantowi życzymy wytrwałości oraz wielu sukcesów


W związku z odejściem ze służby w Policji dotychczasowego Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie młodszego inspektora Roberta Łuszcz, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński od dnia 20 kwietnia 2020 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na tym stanowisku młodszemu inspektorowi dr Grzegorzowi Matuszek dotychczasowemu Pierwszemu Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w  Wodzisławiu Śląskim.

Młodszy inspektor dr Grzegorz Matuszek służbę w Policji pełni od 1995 roku. Przez 22 lat związany był z Komendą Miejska Policji w Żorach, gdzie zaczynał służbę od wydziału prewencji. Przechodząc kolejne szczeble kariery, zdobywał doświadczenie kierownicze na stanowiskach Kierownika a następnie Naczelnika Wydziału Kryminalnego. W 2018 roku zostaje  Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w  Wodzisławiu Śląskim.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • GAL

  Po co robić komendanta z kogoś kto 25 lat jest w policji? Porobi 2 lata i emerytura ale żeby wiekasz emerytura była to na koniec trzeba wypłatę podnieść

 • Mam

  To też długo nie porobi skoro już 22 lata siedzi w policji

 • Mieszkaniec

  Ale na koniec kasa musi się zgadzać

 • RC

  Raczej 25. I służy. Nie siedzi.

 • Joo

  Służyć to można do mszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.