Wiadomości z Chorzowa

Chorzowskie działania w celu eliminacji transportu niebezpiecznych odpadów

  • Dodano: 2021-09-09 08:15, aktualizacja: 2021-09-09 06:45

Mundurowi z chorzowskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej sprawdzają ładunki przewożone przez ciężarówki.

 Eliminacja transportu niebezpiecznych odpadów

Szczególną uwagę mundurowi zwracają na pojazdy, które mogą przewozić towar niedozwolony i zagrażający środowisku. Dodatkowo w trakcie działań mundurowi sprawdzają stan techniczny pojazdów, czas pracy kierowców oraz dokumentację pojazdów przewożących towary lub osoby.

Stróże prawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie wspólnie z funkcjonariuszami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej prowadzą działania mające na celu eliminację transportu niebezpiecznych odpadów. Mundurowi sprawdzają ładunek samochodów poruszających się po chorzowskich drogach. Podczas działań stróże prawa kontrolują dokumentację przewozową oraz sam towar. Szczególną uwagę zwraca się na pojazdy, których ładunek może być niedozwolony i zagrażać środowisku. Dodatkowo w trakcie działań mundurowi sprawdzają stan techniczny pojazdów, czas pracy kierowców oraz dokumentację pojazdów przewożących towary lub osoby. Mundurowi zapowiadają, że tego typu działania prowadzone będą cyklicznie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.