Wiadomości z Chorzowa

Chorzowskie rondo nazwano imieniem Gerarda Cieślika

  • Dodano: 2014-10-30 15:15, aktualizacja: 2014-11-04 09:10

Kilka godzin temu radni  jednogłośnie podjęli decyzję o nazwaniu ronda w Chorzowie Batorym imieniem zmarłego przed rokiem wybitnego sportowcy, legendy polskiej piłki nożnej, Gerarda Cieślika.

Rondo znajduje się na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Żelaznej. O nazwaniu ronda imieniem sportowca informuje  już ustawiona tam tabliczka.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Henryk Scheitza

    Dobrze, że przynajmniej tyle, jednak byłoby lepiej przemianować ulicę Cichą na ulicę Gerarda Cieślika, wielkiego człowieka i wspaniałego sportowca. Znałem go osobiście, spotykałem na spacerach i często z nim rozmawiałem. Przyjechałem specjalnie z Niemiec na jego pogrzeb. W mojej pamięci będzie żył wiecznie.

  • ares

    dobrze, że nie nazwali imieniem Pana Cieślika tego czegoś co przypomina rondo na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Parkowej, miejsce by zrobić większe rondo było, ale po co... można wyłożyć brukiem małe koło, i jadący nawet nie ma czasu na włączenie kierunkowskazu, szczególnie ci jadący od starego, przecinają rondo jak bez ronda :) przejścia dla pieszych przy samym rondzie to też pomysł dobry Gierka, naprawdę chciałbym wiedzieć kto za to odpowiada... wiem dzięki temu, że Pan Kotala stracił mój głos w wyborach.

  • pusia

    nie byłam zwolenniczką naszych panujących ale pretensje do Kotali odnośnie kształtu ronda to jakaś pomyłka. To do tych fachowców (inżynierów) co zostali mianowani za Kopla. Jak to u nas - KAŻDY Z NICH CIĄGNIE DO KORYTA A W SZCZEGÓLNOŚCI TEN CO JE STRACIŁ.Ares-KU HAŁ HAŁ a karawana jedzie dalej ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.