Wiadomości z Chorzowa

Chorzowskie schronisko błaga o pomoc – kończy się sucha karma!

  • Dodano: 2023-09-09 13:15

W miniony czwartek Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie poinformowało, że kończy mu się zapas suchej karmy. Przy takiej ilości psów, wystarczy jej na najbliższe 7 dni.

Schronisko bije na alarm

Zapas suchej karmy w chorzowskim schronisku skurczył się niemalże do zera – zostało jej na ok. 7 dni. Schronisko zamówiło już kolejną porcję karmy, jednak biorąc pod uwagę liczbę psów, jej zapas wystarczy na kolejne 14 dni. W związku z kurczącym się zapasem pożywienia dla psów, schronisko prosi swoich sympatyków o pomoc – bardzo prosi o dostarczanie karmy suchej dobrej jakości.

- Chętnie przyjmiemy np. Brit Premium, Dolina Noteci (np. Rafi), Josera, Eukanuba, Acana, Rocco, Butchers, Pan Mięsko, John Dog, Wiejska Zagroda – czytamy w poście schroniska.

Paczki z karmą można dostarczać do schroniska całą dobę bądź zamówić paczkę bezpośrednio na adres schroniska.

Jak wspierać schronisko?

Placówka cały czas przyjmuje dary w postaci dobrej jakości karmy, legowisk, koców i zabawek dla psów i kotów. Osoby chcące pomóc mogą także wpłacić darowiznę o dowolnej wysokości na konto schroniska. Oczywiście najlepszym sposobem na pomoc placówce jest zaadoptowanie zwierzaka i podarowanie mu kochającego domu.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Damian

    Szlak mnie trafi kiedy załatwi się ten problem systemowo my wspieramy mnóstwo ludzi wspiera ja się pytam władz czy lepiej żeby biegały głodne bezpańskie psy , pewnie trzeba poczekać aż sie stanie tragedia jakiś pies z głodu i strachu zaatakuje mam jedynie nadzieje ze jak do tego dojdzie to trafi na cztery litery radnego lub prezydenta albo innego urzędnika który dzięki temu że są bezdomne psy i koty tak naprawdę ma z czego żyć i płacić swoje rachunki moze wystarczy zlikwidować ten etat w urzędzie i zwyczajnie te środki przekazać na karmę dla zwierzaków a panią lub pana przesunąć do innego sektora tam tez można mówić że sie nie da

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również