Wiadomości z Chorzowa

Chorzowskie schronisko prosi o kocią karmę i zachęca do adopcji kociąt!

  • Dodano: 2022-07-07 12:15

Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie trafiły małe kocięta, które wymagają opieki. Aby maleństwa mogły dobrze się rozwijać kluczowym jest, aby otrzymywały odpowiedni pokarm. Z tego powodu schronisko prosi o produkty Royal Babycat dla swoich małych podopiecznych.

Pokarm odpowiedni dla maluchów

W chorzowskim schronisku znajdują się obecnie małe kocięta. Pracownicy relacjonują, że maleństwa są bardzo podatne na wirusy i muszą nabrać odporności. Aby postawić maleństwa na nogi, konieczne jest podawanie im dopasowanego do nich pokarmu, którego w schronisku brakuje. Placówka wystosowała apel do sympatyków schroniska o dostarczanie produktów Royal Babycat.

-Są dobrze przyswajane przez maleńkie układy trawienne. Niestety jest to karma bardzo droga i nie zawsze możemy sobie pozwolić na takie zakupy. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą puszeczkę musu czy każde opakowanie mleczka. – czytamy w poście schroniska w mediach społecznościowych.

Kociaki gotowe do adopcji!

Przy okazji chorzowskie schronisko zachęca do adopcji niektórych kociaków. Obecnie kotki przebywają w „kocim przedszkolu”, jednak wciąż czekają na kochający dom. 

- Wszystkie maluchy są zaczipowane, odrobaczone, zaszczepione i mają zapewnione darmowe zabiegi kastracji.  Kociaki są kuwetkowe, jedzą mokrą i suchą karmę typu junior/kitten. Przedszkolaki są w pełni gotowe do adopcji. – zapewnia schronisko.

Jeżeli nie możecie adoptować zwierzaka, możecie pomóc schronisku w inny sposób, na przykład dostarczając karmę, koce, legowiska czy zabawki dla zwierząt. Istnieje także możliwość finansowej darowizny na rzecz schroniska w formie przelewu lub przez zbiórkę na stronie pomagam.pl. Aby wesprzeć zbiórkę, kliknij w poniższy baner!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również