Wiadomości z Chorzowa

COTEROZ, czyli wszystkie imprezy z Chorzowa w jednej aplikacji

  • Dodano: 2019-12-17 07:00, aktualizacja: 2019-12-16 22:14

Koncert, kinowy seans, a może impreza sportowa? Teraz wszystkie wszystkie wydarzenia w Chorzowie są w jednej mobilnej aplikacji COTEROZ, która ułatwi planowanie wolnego czasu i uczestniczenie w społecznym, kulturalnym i sportowym życiu miasta. 

COTEROZ to mobilne kalendarium imprez z Chorzowa

Oficjalną miejską aplikację COTEROZ można już pobrać za darmo na swój telefon ze sklepu Google Play. Niebawem będzie także dostępna w App Store. 

- Aplikacja mobilna COTEROZ - nawiązująca nazwą do systemu rowerów miejskich KAJTEROZ - to kalendarium, w którym będą zawarte wszystkie informacje o wydarzeniach odbywających się w Chorzowie, organizowanych zarówno przez Urząd Miasta jak i domy kultury, teatry, obiekty sportowe a także organizacje pozarządowe i inne podmioty – informuje Karolina Skórka, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Chorzów.

Aplikacja COTEROZ przypomni o wydarzeniu i zaprowadzi na miejsce

Użytkownik aplikacji może wybrać spośród jedenastu kategorii wydarzeń, które go interesują. Wśród nich są m.in.: kino, muzyka, rekreacja, rozrywka czy wydarzenia dla dzieci. Aplikacja zadba także by nie przegapić wybranej imprezy, bo przy każdym wydarzenie można ustawić przypomnienie. W kalendarium są też opisy poszczególnych wydarzeń oraz linki, które przekierują na stronę organizatora. Tam będzie można znaleźć więcej informacji, a także zarezerwować lub kupić bilet. 

Aplikacja COTEROZ umożliwia także dzielenie się ciekawymi wydarzeniami ze znajomymi poprzez komunikatory czy pocztę elektroniczną. Osoby, które nie znają dobrze Chorzowa z pomocą  aplikacji mogą także skorzystać mapy, dzięki której odnajdą miejsce, w którym odbywa się interesujące ich wydarzenie. 

Stworzenie i wdrożenie aplikacji COTEROZ kosztowało 50 tys. złotych. 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również