Wiadomości z Chorzowa

COTEROZ, czyli wszystkie imprezy z Chorzowa w jednej aplikacji

  • Dodano: 2019-12-17 07:00, aktualizacja: 2019-12-16 22:14

Koncert, kinowy seans, a może impreza sportowa? Teraz wszystkie wszystkie wydarzenia w Chorzowie są w jednej mobilnej aplikacji COTEROZ, która ułatwi planowanie wolnego czasu i uczestniczenie w społecznym, kulturalnym i sportowym życiu miasta. 

COTEROZ to mobilne kalendarium imprez z Chorzowa

Oficjalną miejską aplikację COTEROZ można już pobrać za darmo na swój telefon ze sklepu Google Play. Niebawem będzie także dostępna w App Store. 

- Aplikacja mobilna COTEROZ - nawiązująca nazwą do systemu rowerów miejskich KAJTEROZ - to kalendarium, w którym będą zawarte wszystkie informacje o wydarzeniach odbywających się w Chorzowie, organizowanych zarówno przez Urząd Miasta jak i domy kultury, teatry, obiekty sportowe a także organizacje pozarządowe i inne podmioty – informuje Karolina Skórka, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Chorzów.

Aplikacja COTEROZ przypomni o wydarzeniu i zaprowadzi na miejsce

Użytkownik aplikacji może wybrać spośród jedenastu kategorii wydarzeń, które go interesują. Wśród nich są m.in.: kino, muzyka, rekreacja, rozrywka czy wydarzenia dla dzieci. Aplikacja zadba także by nie przegapić wybranej imprezy, bo przy każdym wydarzenie można ustawić przypomnienie. W kalendarium są też opisy poszczególnych wydarzeń oraz linki, które przekierują na stronę organizatora. Tam będzie można znaleźć więcej informacji, a także zarezerwować lub kupić bilet. 

Aplikacja COTEROZ umożliwia także dzielenie się ciekawymi wydarzeniami ze znajomymi poprzez komunikatory czy pocztę elektroniczną. Osoby, które nie znają dobrze Chorzowa z pomocą  aplikacji mogą także skorzystać mapy, dzięki której odnajdą miejsce, w którym odbywa się interesujące ich wydarzenie. 

Stworzenie i wdrożenie aplikacji COTEROZ kosztowało 50 tys. złotych. 
 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.