Wiadomości z Chorzowa

Dumny Chorzów. Wyróżnienia uczniów w konkursach wojewódzkich

 • Dodano: 2024-06-21 10:15

Wczoraj, w chorzowskim ratuszu, odbyło się wyjątkowe spotkanie z udziałem prezydenta Szymona Michałka oraz uczniów i ich rodziców, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wybitne sukcesy w konkursach wojewódzkich oraz olimpiadach, stając się prymusami swoich szkół.

Uroczyste spotkanie

Spotkanie miało miejsce w przerwie sesji Rady Miasta Chorzów, gdzie prezydent miał okazję osobiście pogratulować nagrodzonym ich osiągnięć. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również radnych oraz członków Komisji Edukacji, takich jak Izabela Nowak, Katarzyna Sudoł - Przewodnicząca Rady Miasta Chorzów, Ewa Przybylska - Radna Miasta Chorzów, Mateusz Michałek, Drugi Zastępca Prezydenta Miasta, oraz Jacek Króliczek i Beata Kabza, Dyrektor Wydziału Edukacji.

- Cieszę się, że w chorzowskich szkołach kształcenie odbywa się na tak wysokim poziomie. Życzę wszystkim nagrodzonym sukcesów w nowym roku szkolnym - powiedział na spotkaniu prezydent Chorzowa, Szymon Michałek.

 Atmosfera uroczystości była pełna radości i dumy z osiągnięć młodych ludzi, którzy reprezentują wysoki poziom edukacji w Chorzowie. Wydarzenie to nie tylko podkreśliło znaczenie edukacji i wsparcia dla młodych talentów, ale również wzmocniło więzi pomiędzy społecznością edukacyjną a lokalnym samorządem, pokazując, że sukcesy uczniów są sukcesami całego miasta.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Hania

  No to teraz mamy drugiego Dude w Chorzowie. Frazesów pełno tylko pracy zero. Kolejny miesiąc gdzie w Chorzowie nie dzieje się nic. Zupełnie nic

 • Aga

  Kolejny miesiąc? Przecież prezydentem jest dopiero miesiąc. Bez przesady

 • OKO

  obnosi ta keta. pycha kroczy przed upadkiem

 • Chaos był zawsze

  Wszystkim wyróżnionym gratuluję, rodzicom również. Dziękuję nauczycielom! A czy nowy prezydent zapytał Was czy kibicujecie Ruchowi? :) to jego ulubione pytanie, a może jedyne, tego nie wiem?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również