Wiadomości z Chorzowa

Dwie kurtyny wodne pojawiły się na ulicach Chorzowa

  • Dodano: 2022-06-29 17:00

Tropikalne upały nie odpuszczają, więc każda chwila ochłody jest na wagę złota. W Chorzowie można się trochę schłodzić przy kurtynach wodnych, które ustawiono na ulicach miasta.

Dwie kurtyny chłodzą chorzowian

Od kilku dni w naszym województwie jest naprawdę upalnie. W wielu punktach Chorzowa słupki termometrów znacznie przekraczały 30 stopni Celsjusza. Niestety w kolejnych dniach może być jeszcze cieplej. Długie przebywanie na słońcu może szkodzić. Unikać tego powinny szczególnie osoby starsze i małe dzieci. Jeśli zaś podczas upału planujemy spędzić na zewnątrz kilka godzin, powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć. Podstawa to butelka z wodą i znajomość miejsc, w których ustawiono kurtyny wodne.

W Chorzowie ustawiono dwie kurtyny. Pierwsza z nich stanęła na rogu ul. Wolności i Jagiellońskiej, druga natomiast przy ul. Granicznej. W obydwu lokalizacjach są one czynne od 11:00 do 17:00.

Skorzystacie z chorzowskich kurtyn? 

Komentarze (2)    dodaj »

  • Lord

    Ważne że w rynku miły chłód xdGratulacje dla rządzących za myślenie

  • Ręce opadają

    No super, reszta może zdychać z ciepła. W innych miejscach też mieszkają ludzie! Może by tak postawić przy blokowiskach, tam jest najcieplej ,bo setki ludzi mieszkają na małych powierzchniach . I jakiś basen by się wreszcie przydał!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również