Wiadomości z Chorzowa

Dwóch młodych mieszkańców Chorzowa zatrzymanych z narkotykami

 • Dodano: 2020-05-21 08:15, aktualizacja: 2020-05-21 06:43

Wywiadowcy z chorzowskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Chorzowa, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

To nie był jednak koniec problemów starszego z nich.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, teraz o ich losie zadecyduje sąd

Wywiadowcy z chorzowskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Chorzowa, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 17-latek miał amfetaminę a 21-latek marihuanę oraz znaczną sumę pieniędzy. Jak się szybko okazało dla starszego z nich to był dopiero początek problemów. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili ponad 180 gram suszu marihuany. Po nocy spędzonej w areszcie mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat więzienia.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Mariusz

  Widacz ze niebieska mafia ma godnych nastepcow.Moze trzeba sie przyjrzec nowej grupie wiekowej 17"mniej" !!Slyszalem o 15letnich dilerach zielonego suszu w szkolach.Pytanie skad sie biora takie ciagotki,do takiego pricederu?Ano z biedy i checi latwego ,szybkiego zysku.Rodzice tych dzieci pracowali kiedys w hutach kopalniach i przemysle powiazanym.Zapewniali podstawy bytu.Dzis Chorzow Swietochlowice,Ruda Slaska,Kochłowice to rejon biedy poprzemysliwej.WINNI?-wszystkie rzady naconajmniej 15lat wstecz.

 • Niebiescy

  Znajdziemy cie..to pogadamy.Niebieska mafia

 • Rustus

  Winni są sami sobie, że dali się złapać. Widocznie ktoś ich zakablował, jest to dość normalne, takie dzieciaki zaraz się chwalą hajsem, bo sami nigdy w życiu nic nie robili, a do pracy to już w ogóle nigdy. Jak już chcą handlować, to niech jadą sobie za granicę np. do Londynu gdzie handel narkotykami to codzienność, a dilerzy dają wizytówki.

 • Kubaty

  Ojej

 • Pyjter

  Super roboty z dilerami trzeba ostro innej drogi niema tacy jak oni psują ludzi i swiat do paki z nimi na conajmniej 5 lat by nabrali rozumu jesli go jeszcze posiadają.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.