Wiadomości z Chorzowa

Dziwna sprzeczka między zgłaszającym a kibicami. 42-latek okazał się być poszukiwany

  • Dodano: 2022-10-13 08:30, aktualizacja: 2022-10-13 08:38

W jednej z dzielnic Chorzowa Batorego doszło do utarczki słownej. Grupa młodych mężczyzn miała być bardzo agresywna w stosunku do zgłaszającego. Jak się później okazało niedoszły pokrzywdzony okazał się być poszukiwanym.

Grupa kibiców pokłóciła się z 42-latkiem z Chorzowa

W miniony piątek, w późnych godzinach wieczornych do oficera dyżurnego wpłynęło zgłoszenie wzburzonego mieszkańca Chorzowa. Według przekazanej informacji grupa kilku kibiców pokłóciła się z 42-letnim zgłaszającym. Mężczyzna nie był jednak w stanie precyzyjnie określić, jak wyglądała utarczka słowna, ale nalegał na interwencję Policji w tej sprawie.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze z chorzowskiej „jedynki” ustalili, że zgłaszającemu nic się nie stało, mieli również duże problemy z ustaleniem, czy do takiego zdarzenia w ogóle doszło. W trakcie rozmowy mężczyzna zrobił się bardzo nerwowy, wykazywał agresję słowną wobec chcących mu pomóc mundurowych.

Na tym interwencja się nie zakończyła

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że zgłaszający jest poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy ulicy Stefana Batorego w Chorzowie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również