Wiadomości z Chorzowa

Festyn Miejski w Chorzowie. Sprawdź program!

 • Dodano: 2023-08-14 08:15, aktualizacja: 2023-08-14 08:22

Wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu nadchodzi wraz z zaproszeniem Prezydenta Chorzowa, Andrzeja Kotali, na Festyn Miejski, który odbędzie się na malowniczym Placu Mickiewicza.

Co będzie się działo podczas chorzowskiego festynu?

Program rozpocznie się o godzinie 16.30, kiedy to zaplanowano występ niezwykłego duetu muzycznego "Na raz na dwa". Ich muzyczna podróż zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych, tworząc magiczny nastrój na placu. Nie braknie również czarów i uśmiechu, dzięki wykonawcom ANIMO ANIMA, którzy przygotowali specjalny program dla najmłodszych uczestników.

Wieczorny punkt kulminacyjny, czyli koncert Mirosława Szołtyska, odbędzie się o godzinie 18.00. Jego niepowtarzalny talent muzyczny dostarczy publiczności emocji i chwytających za serce melodii. Całość poprowadzi zdolny prezenter Marcin Lieber, który zapewni dynamiczną atmosferę pełną pozytywnych wibracji.

Ale to nie wszystko! Dodatkowe atrakcje, takie jak dmuchańce i animacje dla dzieci, sprawią, że najmłodsi uczestnicy festynu będą mieli mnóstwo zabawy i radości. To idealna okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu i czerpać radość z wakacyjnych chwil.

Jeśli masz pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z organizatorami przez adres email: joannabw@chck.pl.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Mioki

  "Malowniczosc"polega na tym ze tam jest duzo potencjalnych glosujacych za nimi.Kotala nawet tanczyc...tak sie poswiecil

 • Siwy

  Malowniczy fest, w okolicy patologii z cwajki

 • Lord

  Na czym polega ta "malowniczość" tego placu :)

 • Jo

  Rzeczywiście płać Mickiewicza jest bardzo malowniczy,można znaleźć flaszki we wszystkich kolorach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również