Wiadomości z Chorzowa

[FOTO] Drużyna Ruchu Chorzów zawitała do Mikołowa. Piłkarze przywitani wyjątkowo gorąco!

  • Dodano: 2022-07-10 18:15, aktualizacja: 2022-07-10 20:47

W sobotę 9 lipca Mikołów pokazał, jak mocno wspiera drużynę Ruchu Chorzów. Na stadionie AKS-u pojawili się wierni kibice drużyny z Cichej 6!

Zgodnie z zapowiedziami na stadionie AKS-u w Mikołowie odbyła się tradycyjna prezentacja drużyny Ruchu Chorzów na chwilę przed startem sezonu 2022/2023. Kibice dopisali, a powitać Niebieskich przyszli wieloletni sympatycy klubu z chorzowskiej Cichej 6, młoda gwardia kibiców, ale również rodziny z dziećmi.

Nie zabrakło niezwykle głośnego dopingu, pokazów pirotechniki, jak i również atrakcji dla dzieciaków czy ulubionego punktu wszystkich kibiców Niebieskich – koncertu zespołu „Sektorowa Sekta”, którzy występowali już podczas imprezy kończącej sezon 2020/2021, a także w trakcie ubiegłorocznej prezentacji w Świętochłowicach.

Drużyna Ruchu Chorzów gorąco przywitana w Mikołowie!

Grupa zagrała kilka klasyków jak „Niebieska Vendetta”, kibicowskie kwiatki w postaci „Raz, dwa, trzyąŚ”, czy też „Wyjazd rzecz święta”. Pojawiło się również kilka utworów z nowej płyty, która jest  przygotowywana w stricte kibicowskim klimacie.

Będą kawałki o najlepszej grupie Ultrasów na świecie czy podsumowujące ostatnie dwa sezony od strony kibicowskiej. Jako, że zagramy w Mikołowie, zaprezentujemy również nowy kawałek o powiecie mikołowskim. Jeśli ktoś lubi oldschoolowy rap i rymy o Ruchu, to w sobotę dostanie tego potężną dawkę – zapowiadał jeszcze przed imprezą Kajetan Mazur z „Sektorowej Sekty”, czyli popularny „Bułek”.

W trakcie wydarzenia o planach na nowy sezon opowiadał ze sceny trener Jarosław Skrobacz, a kilka słów od siebie dodał kapitan Tomasz Foszmańczyk. Piłkarze po gorącym przywitaniu chętnie rozdawali fanom autografy i robili sobie zdjęcia z uczestnikami imprezy. Zobaczcie naszą fotorelację!

Komentarze (3)    dodaj »

  • SH

    Te wideo jest więcej warte niż 1000 słów, impreza na 102 :) hehehehe i jeszcze hehehehe :)

  • Jprd

    Tera do Altreichu

  • Richter

    Nie używaj słów których nie rozumiesz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również