Wiadomości z Chorzowa

Głosuj na chorzowskie schronisko! Rusza akcja „Nakarm psa z OLX”

  • Dodano: 2021-11-09 07:30, aktualizacja: 2021-11-09 07:34

Jak co roku, OLX organizuje wyjątkową akcję „Nakarm psa z OLX” – jednym kliknięciem możemy zapewnić psom i kotom ze schroniska pokarm. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap akcji, czyli wybór schronisk, które wezmą udział w tegorocznym karmieniu.

Głosuj na Chorzów!

Już niebawem rozpocznie się 14. edycja eventu „Nakarm psa z OLX”. W corocznym karmieniu potrzebujących zwierząt może wziąć udział każde schronisko w Polsce, również Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Urząd miasta zachęca mieszkańców do oddania głosu na chorzowską placówkę – wystarczy wpisać jej nazwę w komentarzu pod postem OLX na Facebooku. Jeżeli schronisku z Chorzowa uda się wygrać, wówczas internauci będą mogli dokarmiać znajdujące się tam zwierzęta poprzez aplikację OLX. Trzeba się jednak pospieszyć – głosowanie trwa tylko do 14 listopada!

Akcja „Nakarm psa z OLX”

Serwis OLX już po raz 14. organizuje akcję „Nakarm psa z OLX”. Na czym polega? Użytkownicy portalu mogą przez dany okres czasu codziennie „dokarmiać” pieska lub kota z dwóch wybranych schronisk. Kiedy pasek na stronie się zapełni, wówczas OLX przekaże do schroniska karmę. Nie bez powodu akcja organizowana jest na przełomie listopada i grudnia – ważne jest, aby pokarm trafił do bezdomnych zwierzaków przed Świętami Bożego Narodzenia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.