Wiadomości z Chorzowa

Głosuj na chorzowskie schronisko! Rusza akcja „Nakarm psa z OLX”

  • Dodano: 2021-11-09 07:30, aktualizacja: 2021-11-09 07:34

Jak co roku, OLX organizuje wyjątkową akcję „Nakarm psa z OLX” – jednym kliknięciem możemy zapewnić psom i kotom ze schroniska pokarm. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap akcji, czyli wybór schronisk, które wezmą udział w tegorocznym karmieniu.

Głosuj na Chorzów!

Już niebawem rozpocznie się 14. edycja eventu „Nakarm psa z OLX”. W corocznym karmieniu potrzebujących zwierząt może wziąć udział każde schronisko w Polsce, również Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Urząd miasta zachęca mieszkańców do oddania głosu na chorzowską placówkę – wystarczy wpisać jej nazwę w komentarzu pod postem OLX na Facebooku. Jeżeli schronisku z Chorzowa uda się wygrać, wówczas internauci będą mogli dokarmiać znajdujące się tam zwierzęta poprzez aplikację OLX. Trzeba się jednak pospieszyć – głosowanie trwa tylko do 14 listopada!

Akcja „Nakarm psa z OLX”

Serwis OLX już po raz 14. organizuje akcję „Nakarm psa z OLX”. Na czym polega? Użytkownicy portalu mogą przez dany okres czasu codziennie „dokarmiać” pieska lub kota z dwóch wybranych schronisk. Kiedy pasek na stronie się zapełni, wówczas OLX przekaże do schroniska karmę. Nie bez powodu akcja organizowana jest na przełomie listopada i grudnia – ważne jest, aby pokarm trafił do bezdomnych zwierzaków przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również