Wiadomości z Chorzowa

Górnośląski Park Etnograficzny zaprasza do udziału w konkursie "Łowcy Skarbów Kultury"

  • Dodano: 2020-09-07 14:00

Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie zaprasza do udziału w konkursie „Łowcy skarbów kultury”, organizowanym przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi. Jego celem jest zachęcenie do poznawania historii i tradycji polskiej wsi oraz miejsc, które się tym zajmują.

Cytując informację NIKiDW:

„Odwiedźcie dowolny skansen znajdujący się na terenie naszego kraju, zróbcie zdjęcie czegoś co Was w nim szczególnie urzekło i przyślijcie je do nas. Strach przed pandemią spowodował, że nawet po otwarciu muzea świecą pustkami. Tymczasem skanseny, czyli muzea na wolnym powietrzu, są jednymi z najbezpieczniejszych miejsc, jakie możemy odwiedzić, właśnie ze względu na swój charakter.

Odwiedź dowolny skansen (muzeum regionalne, muzeum poświęcone wsi) na terenie Polski, zrób w nim zdjęcie czegoś co Cię zaciekawi (może to być jeden przedmiot, część wystawy, budynek albo pojazd). Wyślij do nas wraz z informacją w jakim muzeum zostało zrobione. Zgłoszenia na zasadach opisanych w Regulaminie należy przesłać do 30 września 2020 r. na adres: skanseny@nikidw.edu.pl.”

Strona organizatora z informacjami o konkursie: http://nikidw.edu.pl/skanseny/.

Górnośląski Park Etnograficzny zaprasza do udziału w konkursie "Łowcy Skarbów Kultury"

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • olo

    Świetny konkurs na " Po wakacjach"

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.