Wiadomości z Chorzowa

Jubileuszowe Wiosenne Święto Wody już 18 marca. Ruszyły zapisy

  • Dodano: 2023-02-23 11:45

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie organizuje jubileuszowe 10. Wiosenne Święto Wody. Zawody pływackie odbędą się na basenie KS Hajduki 18 marca. Impreza startuje o 10.00. Wystartowały zapisy na wydarzenie.

Kolejna odsłona rodzinnej rywalizacji w wodzie, uwielbianej przez chorzowian już 18 marca! Tym razem jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się na basenie Kompleksu Sportowego Hadjuki przy ul. Granicznej w Chorzowie Batorym.

10. Wiosenne Święto Wody - czas rozpocząć zapisy! Rodzinna rywalizacja, dobra zabawa i wodne wyzwania czekają na Was 18. marca na basenie KS Hajduki! Zapraszamy do zapisów drużyny (2-4 spokrewnione ze sobą osoby), w których min. jedną musi być osoba niepełnoletnia, a jedną - osoba dorosła! – przypomina MORiS Chorzów.

Ruszyły zapisy na 10. Wiosenne Święto Wody

Dla najlepszych rodzin organizatorzy przygotowują nagrody oraz pamiątkowe statuetki. W każdej konkurencji będą przyznawane punkty, a klasyfikacja łączna wyłoni zwycięzców.
 
Wpisowe wynosi 15 złotych za osobę dorosłą i 10 złotych za dziecko. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić chęć uczestnictwa już teraz! Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronie MORiS Chorzów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również