Wiadomości z Chorzowa

Już jutro Memoriał Kamili Skolimowskiej. Uważaj na utrudnienia w ruchu!

  • Dodano: 2022-08-05 07:00, aktualizacja: 2022-08-04 14:34

Już w najbliższą sobotę 6 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się memoriał Kamili Skolimowskiej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wydarzenia policjanci apelują, aby chętni do udziału w memoriale, w miarę możliwości, korzystali z komunikacji miejskiej. 

Zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją imprezy na Stadionie Śląskim w dniu 6 sierpnia, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu:

  • w ciągu ulicy Parkowej, na odcinku od ronda przy centrum handlowym do skrzyżowania z ulicą Kościuszki, wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów. Dodatkowo przy pasie ruchu prowadzącym w kierunku ulicy Kościuszki wprowadzony zostanie całodzienny zakaz zatrzymywania się i postoju pojazdów, 
  • ograniczona zostanie możliwość skrętu w lewo z ulicy Katowickiej, od centrum miasta, w kierunku ulicy Parkowej.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest po zakończeniu imprezy.

Policjanci ostrzegają: pojazdy, które po tej godzinie będą utrudniały ruch, uniemożliwiając przywrócenie docelowej organizacji ruchu, zostaną odholowane na koszt właściciela. 

Parkingi

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Wjazd na teren parkingu nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Opłaty będą naliczane zgodnie z regulaminem opłat. 

W związku z ograniczeniem liczby miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wydarzenia, apelujemy, aby chętni do udziału w wydarzeniu, w miarę możliwości, korzystali z komunikacji miejskiej.

UWAGA! Wjazd do Parku Śląskiego od strony centrum handlowego będzie niemożliwy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również