Wiadomości z Chorzowa

Kibice Ruchu Chorzów ogłosili bojkot klubu! 

  • Dodano: 2019-07-12 10:30

Kibice Ruchu Chorzów ogłosili bojkot klubu, który ma być prowadzony do odwołania. To odpowiedź fanów Niebieskich na działania zarządu spółki w sprawie powołania prezesa Ruchu Chorzów. Kandydat kibiców, Szymon Michałek, po – jak twierdzi – wielogodzinnych i niewiele wnoszących spotkaniach zrezygnował z objęcia tego stanowiska.

Bojkot ogłoszono po tym jak kandydat kibiców wycofał swoją kandydaturę na prezesa Ruchu Chorzów

Szymon Michałek był najpoważniejszym kandydatem do objęcia sterów niebieskiej spółki, po tym jak ze stanowiska zrezygnował Jan Chrapek. Po negocjacjach z Radą Nadzorczą Ruchu Chorzów wycofał swoją kandydaturę, a obie strony wydały sprzeczne oświadczenia (o czym pisaliśmy tutaj). 

- Podczas niezliczonej ilości wielogodzinnych spotkań przedstawiłem akcjonariuszom mój plan i pomysł na odbudowę Ruchu Chorzów. Zakładał on, że powoli, solidną pracą, jestem w stanie odbudować Ruch Chorzów. Do realizacji mojej wizji potrzebne były zapewnienia, których akcjonariusze nie byli mi w stanie zagwarantować, chociażby w postaci listu intencyjnego, czy innej wiążącej umowy – napisał w oświadczeniu Szymon Michałek.

Nie będziemy finansować zarządu Ruchu Chorzów

Bojkot klubu ogłosiły wspólnie wszystkie grupy kibiców Ruchu Chorzów. Nie akceptują oni działań ludzi, którzy obecnie zarządzają spółką.

- Bojkot obejmuje brak finansowania zarządu Ruchu Chorzów poprzez niekupowanie biletów, karnetów oraz oficjalnych gadżetów sprzedawanych w Grzybku. Oznacza to ni mniej ni więcej, że od dzisiaj każdy fan Ruchu któremu dobro klubu leży na sercu i który nie chce finansować prywatnych kieszeni właścicieli, powinien zaprzestać kupowania rzeczy sprzedawanych przez klub, przede wszystkim rzeczy wyżej wymienionych. To ci ludzie, którzy dalej steruje tym klubem, doprowadzili Nas do upadku na 100-lecie istnienia i chcą niszczyć go dalej, dlatego czas najwyższy powiedzieć temu dość! - można przeczytać w oświadczeniu opublikowanym na stronach kibiców Ruchu Chorzów.

Swój wpis zakończyli słowami „Wojna Niebiescy!”, zapowiedzieli też, że o innych swoich postanowieniach poinformują w sobotę podczas spotkania na chorzowskim rynku. Pierwszy mecz w III lidze Ruch Chorzów rozegra 3 sierpnia na własnym stadionie z drugą drużyną Zagłębia Lubin.
 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • HKS

    Ci śmieszni "działacze" dalej chcą doić klub i ciągnąć kasę podatnika, a bez kibiców tego klubu nie będzie.

  • Chorzowsky

    Bojkot Ruchu Chorzów i ich kibiców. Ile może miasto dawać pieniędzy na tym patałachów w domyśle grajków oraz na pseudo fanów którzy tworzą grube przestępczą a gdy jest dla nich chwila próby każdy odwraca się od siebie plecami. Śmiech na sali. Hahahahahaha

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.