Wiadomości z Chorzowa

Kibice sponsorami Ruchu Chorzów. Dzięki aplikacji klub zarobił ponad 100 tys. zł!

  • Dodano: 2020-09-03 15:15

Po ośmiu miesiącach od uruchomienia klubowej aplikacji Ruch Chorzów ma na koncie o 100 tys. zł więcej! To pieniądze, które trafiły do klubu dzięki kibicom. 

Ruch Chorzów uruchomił klubową aplikację w grudniu ubiegłego roku. Działa jak inne tego typu narzędzia, ale ma jedno nowatorskie rozwiązanie – moduł finansowy. Dzięki temu kibice mogą wspierać swój klub nie wydając na to ani grosza – wystarczy, że robią zakupy.  

- Jeszcze nigdy w stuletniej historii naszego klubu kibice nie mieli takiego wpływu na jego funkcjonowanie.  Możemy mieć wpływ na budżet naszego klubu poprzez proste czynności, takie jak płacenie za zakupy czy usługi – mówił w grudniu ubiegłego roku Marcin Stokłosa, przedstawiciel kibiców w Radzie Nadzorczej Ruchu Chorzów.

Kibice Niebieskich pobrali klubową aplikację ponad 15 tys. razy

Kibice Niebieskich nie zawiedli. Do tej pory pobrali klubową aplikację blisko 15 tys. razy, zgłosili prawie 5 tys. kart płatniczych i zarejestrowali ponad 400 kart partnerskich. Ich zaangażowanie przynosi wymierne korzyści finansowe. Na zakupy w punktach partnerskich wydali 3,3 mln zł, dokonali też ponad 1,1 tys. wpłat na cele określone w aplikacji i wysłali 240 SMS-ów premium. To przyniosło klubowi z Cichej zwrot w wysokości ponad 100 tys. zł! 

- Dziękujemy wszystkim, którzy używają aplikacji i swoimi transakcjami wspierają klub. Zachęcamy wszystkich sympatyków Ruchu do pobierania i korzystania z naszej aplikacji. Namówcie rodzinę i znajomych. Od Waszych chęci zależy, jak duże kwoty będą trafiać na konto klubu – czytamy stronie Ruchu Chorzów.

Aplikację Ruchu Chorzów można za darmo pobrać ze sklepów Google Play i AppStore. Żeby finansowo wpierać Niebieskich należy zarejestrować kartę płatniczą a aplikacji i za jej pomocą robić zakupy w punktach partnerskich klubu lub z poziomu aplikacji robić zakupy w sklepach internetowych. 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Yo

    To dlaczego ja jeszcze mam się dokładać do tego interesu?

  • chorzowianin

    Pytanie mam, słyszałem że P. Marcin Stokłosa jest zatrudniony w firmie, która prowadzi aplikacje? Ktoś coś wie?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.