Wiadomości z Chorzowa

Kolejne centrum przesiadkowe dla Chorzowa?

  • Dodano: 2019-12-10 08:00, aktualizacja: 2019-12-10 08:10

Chorzów ma szansę na kolejne centrum przesiadkowe.

Urząd Miasta przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej. Ulica Katowicka w rejonie Placu Powstańców może zyskać zintegrowane przystanki autobusowo-tramwajowe,  przejście podziemne i infrastrukturę rowerową. Wszystko po to, aby po Chorzowie poruszało się szybciej i wygodniej. Byłoby to też dogodne połączenie z budowanym Muzeum Hutnictwa. Pierwszym krokiem do pozyskania dofinansowania jest przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców. Zachęcamy do udziału w wydaniu elektronicznym. Można również wypełnić ankietę w Urzędzie Miasta i złożyć ją w biurzez nr 1.

http://ankiety.chorzow.eu/budowa-przystanku-przy-dk79-ul-metalowcow-krakusa/

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Leni 234

    Trala-lala podumac mozna,jak zwykle :Zapewnie po przebudowie calego systemu tramwajowego w tym miejscu znowu zabraknie mozliwosci zawracania tramwaji jak to ma miejsce w Rynku,gdzie tramwaje nie moga np zawracac z Katowic spowrotem w kierunku Stadionu Slaskiego,czy z kierunku Chorzowa II spowrotem do Bytomia i Rudy Slaskiej.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.