Wiadomości z Chorzowa

Konkurs zdjęciowy "Nasze dzieciaki kochają zwierzaki" - czekamy na zdjęcia!

  • Dodano: 2019-10-14 14:30, aktualizacja: 2019-10-14 20:36

Za nami Światowy Dzień Zwierząt - z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zdjęciowym "Nasze Dzieciaki Kochają Zwierzaki".

Rodzice miłość do zwierząt często zaszczepiają dzieciom, które w ten sposób uczą się troski, szacunku i opieki. Pokażcie wszystkim jak silna jest ta więź - wyślijcie zdjęcia waszych pociech w towarzystwie zwierząt - nie ważne, czy domowych, czy tych żyjących w zoo lub na wolności. Następnie uruchomimy głosowanie, w którym nasi czytelnicy wybiorą to zdjęcie, które ich zdaniem najlepiej przedstawia miłość młodego człowieka do zwierzęcia.


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprzez poniższy formularz (przycisk) podesłać nam zdjęcie swojej pociechy ze zwierzątkiem. W opisie prosimy wpisać imię osoby widocznej na zdjęciu oraz zwierzęcia, w polu autor: imię osoby wysyłającej zdjęcie, w polu dzielnica: należy wpisać dzielnicę, w której mieszka dziecko, a w polu e-mail - oczywiście kontaktowy adres poczty elektronicznej.

Na zgłoszenia czekamy do 20 października do godziny 24:00, następnie w poniedziałek około godziny 14:00 uruchomimy system głosowania, w którym nasi czytelnicy wyłonią zwycięzcę głosując na to zdjęcie, które najbardziej przypadnie im do gustu.

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i nadsyłania zdjęć!
Wysyłajcie swoje zgłoszenia – czekają wspaniałe nagrody!

W trakcie trwania plebiscytu weryfikowane jest zdobywanie głosów pod kątem ich prawidłowego i uczciwego pozyskania. Głosy zdobywane w sposób niezgodny z regulaminem mogą zostać
usunięte.


System głosowania w plebiscycie będzie posiadał teraz dwa zabezpieczenia:

1. Ograniczenia czasowe - zabezpieczenie przed nieprawidłowo oddanymi głosami:

  • z jednego adresu e-mail można zagłosować tylko raz na 24 godziny
  • z jednego adresu IP – np. z jednej sieci domowej – można oddać głos raz na 30 minut – trzeba zatem odczekać ten czas aby zagłosować z innego adresu e-mail.

2. Waga głosów oddanych przez system SMS jest liczona x 5 - a więc wysyłając jednego SMS-a (koszty to 1,23zł) oddajemy 5 głosów. Nie ma limitu ilości wysyłanych SMS-ów.

Nagrody

I miejsce:

  • bon o wart. 100 zł do Sklepu Zoologicznego Amigo
  • książka Nabucco z płytą
  • plecak Quechua
  • voucher 50 zł do Centrum Rozrywki VR (Katowice) – 1 godzina w świecie wirtualnej rzeczywistości
  • 3 książki (Tajemnica Pauliny Hoffmann, Skryba ze Sieny - Melodie Winawer, Obsesja Eve. Kryptonim Villanelle) 

II miejsce:

Prosimy również zapoznać się z regulaminem naszego konkursu.


Fundatorzy:

Konkurs zdjęciowy "Nasze dzieciaki kochają zwierzaki" - czekamy na zdjęcia!


Źródło: Redakcja

Czytaj również