Wiadomości z Chorzowa

Kręć kilometry dla Chorzowa w Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

  • Dodano: 2019-07-02 08:15, aktualizacja: 2019-07-02 08:35

Już we wrześniu rusza 1. Edycja Rywalizacji Rowerowa Stolica Polski. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek wybiorą miasto, dla którego będą kręcić kilometry. Wystarczy tylko pobrać bezpłatną aplikację „Rowerowa Stolica Polski”, by wspólnie ze znajomymi i rodziną walczyć o miano najbardziej rowerowego miasta w Polsce.

Rywalizacja potrwa przez cały wrzesień

Impreza potrwa przez cały wrzesień, ale już dzisiaj zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji i korzystania z przygotowanych funkcjonalności. Dzieci, seniorzy, całe rodziny mogą przez wakacje przygotowywać się do rowerowej rywalizacji, by przez cały wrzesień wsiadając na rower i włączając aplikację zdobywać punkty dla swojego miasta. Zwycięskie miasto otrzyma zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski . Każde ma szansę, bo ilość przejechanych kilometrów będzie dzielona przez liczbę mieszkańców. Puchar trafi do najaktywniejszych, a nie największych!

Zasady zabawy są proste - wystarczy pobrać aplikację i wybrać odpowiednie miasto

Zasady zabawy są proste. Pobieramy aplikację mobilną, wybieramy miasto, dla którego będziemy kręcić kilometry i korzystamy z przygotowanych opcji. Śledzimy rankingi, tworzymy grupy z przyjaciółmi, znajomymi z pracy i motywujemy się do wspólnej zabawy. W ramach aplikacji możemy śledzić swoje treningi – przebyty dystans, czas, spalone kalorie, trasy, a zadowalające efekty publikować na portalach społecznościowych.

Podejmowanie wyzwań wciąga, a w aplikacji daje również wymierne korzyści. Za ich realizację użytkownicy otrzymają dodatkowe punkty, które wymienią na zniżki i nagrody u partnerów akcji. Ponadto, w aplikacji postawisz sobie swoje własne cele, a za ich realizację otrzymasz odznaczenia, którymi pochwalisz się znajomym. Co więcej, pod ręką aktualna prognoza pogody – dzięki niej może się okazać, że dzisiaj jest idealna pora na rower.

W rywalizacji weźmie udział wiele miast

Kilometry kręcić będą: Bydgoszcz, Biała Podlaska, Białystok, Chełm, Chorzów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jastrzębie Zdrój, Kielce, Koszalin, Leszno, Olsztyn, Przemyśl, Suwałki, Świętochłowice, Włocławek.

Rywalizacja jest organizowana przez Bydgoszcz, rusza po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni! Miasto, które wygra rywalizację otrzyma przechodni Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W przypadku wygranej trzy razy z rzędu, Puchar zostanie na stałe w posiadaniu zwycięskiego miasta.


Źródło: REDAKCJA / źródło: UM Chorzów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również