Wiadomości z Chorzowa

Magia kolędowania w Parku Śląskim

  • Dodano: 2020-12-22 10:30

W Parku Śląskim wybrzmiały wspaniałe kolędy i pastorałki. Wszystko dzięki artystom z Teatru Rozrywki, którzy w sobotę dali pokaz swoich umiejętności przy cudownej choince w sąsiedztwie kultowej żyrafy. Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy Parku Śląskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Teatru Rozrywki w Chorzowie.  

Radosne śpiewanie, kolorowa choinka i wspaniała atmosfera, towarzyszyły wszystkim spacerowiczom w Parku Śląskim i setkom osób przed ekranami. Nie zabrakło parkowej maskotki - wiewiórki Basi, która w czapce świętego Mikołaja, częstowała milusińskich parkowymi smakołykami. Ci, którzy na chwilkę postanowili zostać i pomimo wspaniałej atmosfery zmarzli, mogli rozgrzać się gorącą czekoladą i ciepłym posiłkiem. Transmisja online była znakomitą okazją do przećwiczenia repertuaru przed Świętami Bożego Narodzenia, a co ważne, można do niej wracać i odtwarzać cały czas. 

– "Kolędy Parkowe” stały się wspaniałym uzupełnieniem świątecznych wydarzeń, które w grudniu odbyły się w Parku Śląskim. W Mikołajki, 6 grudnia al. Żyrafy rozświetliła nasza choinka oraz niezwykłe świąteczne iluminacje. Dzięki artystom Teatru Rozrywki wybrzmiały piękne polskie kolędy. Mam ogromną nadzieję, że to wszystko wprowadziło Państwa w magiczny, świąteczny nastrój - mówi Agnieszka Bożek, prezes Parku Śląskiego.

Fot. Rafał Zduńczyk

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.