Wiadomości z Chorzowa

Mecze Ruchu Chorzów znów będą imprezami masowymi. Czy to koniec bojkotu kibiców?

  • Dodano: 2019-10-02 15:15

Ruch Chorzów ogłosił, że mecze Niebieskich znów będą imprezami masowymi. Czy to oznacza, że kibice kończą bojkot, który ogłosili w lipcu? Na razie nie ma oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Ruch Chorzów w sprawie powrotu „masówek” wydał tylko krótki komunikat:

- Począwszy od spotkania ligowego z Ruchem Zdzieszowice, zaplanowanego na 12 października, na stadionie przy Cichej ponownie będą organizowane imprezy masowe. Do dyspozycji kibiców będzie 6800 miejsc – czytamy na stronie klubu.

To może oznaczać, że kończy się bojkot ogłoszony przez kibiców Niebieskich. We wrześniu władze klubu zrezygnowały z organizacji imprez masowych tłumacząc to dużymi kosztami i niską frekwencją, co – jak wtedy podkreślał klub – ma związek z trwającym bojkotem kibiców Ruchu Chorzów. Od tego czasu mecze na Cichej mogło oglądać maksymalnie 999 kibiców. 

Na razie jednak nic nie wiadomo, by kibice zamierzali zakończyć bojkot i wrócić na trybuny stadionu przy Cichej. Choć ponad tydzień temu Szymon Michałek, jeden z liderów kibiców Niebieskich, informował w mediach społecznościowych, że trwają rozmowy z potencjalnym sponsorem sektora rodzinnego. A po co byłby potrzebny sponsor dla pustego sektora? 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również