Wiadomości z Chorzowa

Mecze Ruchu Chorzów znów będą imprezami masowymi. Czy to koniec bojkotu kibiców?

  • Dodano: 2019-10-02 15:15

Ruch Chorzów ogłosił, że mecze Niebieskich znów będą imprezami masowymi. Czy to oznacza, że kibice kończą bojkot, który ogłosili w lipcu? Na razie nie ma oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Ruch Chorzów w sprawie powrotu „masówek” wydał tylko krótki komunikat:

- Począwszy od spotkania ligowego z Ruchem Zdzieszowice, zaplanowanego na 12 października, na stadionie przy Cichej ponownie będą organizowane imprezy masowe. Do dyspozycji kibiców będzie 6800 miejsc – czytamy na stronie klubu.

To może oznaczać, że kończy się bojkot ogłoszony przez kibiców Niebieskich. We wrześniu władze klubu zrezygnowały z organizacji imprez masowych tłumacząc to dużymi kosztami i niską frekwencją, co – jak wtedy podkreślał klub – ma związek z trwającym bojkotem kibiców Ruchu Chorzów. Od tego czasu mecze na Cichej mogło oglądać maksymalnie 999 kibiców. 

Na razie jednak nic nie wiadomo, by kibice zamierzali zakończyć bojkot i wrócić na trybuny stadionu przy Cichej. Choć ponad tydzień temu Szymon Michałek, jeden z liderów kibiców Niebieskich, informował w mediach społecznościowych, że trwają rozmowy z potencjalnym sponsorem sektora rodzinnego. A po co byłby potrzebny sponsor dla pustego sektora? 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.