Wiadomości z Chorzowa

Mikołajki w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym z przewodnikiem? Trwają zapisy

  • Dodano: 2021-12-02 11:15

Śląskie ZOO postanowiło zrobić gościom wyjątkowy prezent z okazji Mikołajek. 6 grudnia odbędzie się zwiedzanie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego z przewodnikiem.

6 grudnia ZOO zaprasza do zwiedzania ZOO z przewodnikiem! Do tej pory taki sposób zwiedzania zoo dostępny był dla jedynie grup zorganizowanych. Jednak 6 grudnia 2021 w takim oprowadzaniu po ZOO może wziąć udział każdy. Władze Śląskiego Ogrodu Zoologicznego postanowiły przeprowadzić zapisy, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Pamiętajcie by zabrać wygodne buty i ciepło się ubrać – spacer odbędzie się niezależnie od pogody! – wyjaśniają władze ZOO.

Śląski Ogród Zoologiczny organizuje spacer z przewodnikiem w Mikołajki!

Zgodnie z zapowiedziami, spacer potrwa około 90 minut i obejmuje zwiedzanie najciekawszych ekspozycji na terenie Śląskiego ZOO. Miejscem rozpoczęcia i zakończenia spaceru jest wejście główne do ogrodu. Po zakończeniu zwiedzania uczestnicy mogą pozostać na terenie ZOO do jego zamknięcia.

Spacer odbywa się w 3 grupach:

  • Grupa I: start 9:30
  • Grupa II: start 11:00
  • Grupa III: start 12:30

Zwiedzanie będzie możliwe w grupach liczących maksymalnie 20 osób. Minimalna liczba osób w danej grupie wynosi 10 osób.

W przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby chętnych na spacer o wyznaczonej godzinie, grupa zostanie odwołana, a chętnym zaproponowane zostanie dołączenie do jednej z pozostałych grup (w zależności od ilości wolnych miejsc).

Udział w spacerze może wziąć każda osoba dorosła lub dziecko powyżej 4 roku życia. Dzieci uczestniczą w zwiedzaniu tylko pod opieką osoby dorosłej.

Jak można wziąć udział w spacerze? Trzeba dokonać rezerwacji miejsca przez wypełnienie specjalnego formularza zgłoszeniowego na dedykowanej stronie [LINK]. Zapisy do wybranej grupy będą potwierdzane przez pracowników ZOO w wiadomości zwrotnej.

Aby wziąć udział w spacerze już po zapisaniu się do grupy trzeba wykupić odpowiedni bilet wstępu do ZOO (normalny lub ulgowy), a także zapłacić za usługę przewodnika w cenie 5 zł/osoba.

Podczas spaceru zachowane zostaną wszelkie wymogi sanitarne, w tym obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką, dezynfekcja rąk. Osoby biorące udział w zwiedzaniu zoo z przewodnikiem deklarują, że są zdrowe.

Śląski Ogród Zoologiczny ma prawo do zmiany zasad lub odwołania spacerów przez dynamiczną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym SARS CoV-2.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Xyz

    Szkoda że dzieci szkolne są w tym czasie w szkole ....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.