Wiadomości z Chorzowa

Muzeum Hutnictwa rekrutuje! Byli hutnicy i hutniczki mają szansę zostać przewodnikami

  • Dodano: 2022-01-18 14:30

Interesująca propozycja dla wszystkich, którzy pracują lub pracowali w chorzowskim hutnictwie. Muzeum Hutnictwa szuka przewodników po wystawie stałej „Królestwa Żelaza”.

Jesteś lub byłeś/byłaś chorzowskim hutnikiem/hutniczką i chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami, wspomnieniami, jak i hutniczą pasją z naszymi gośćmi? A może masz w rodzinie osoby spełniające te warunki i chcesz, polecić im to ogłoszenie? Serdecznie zapraszamy do współpracy – czytamy w ofercie pracy wystosowanej przez władze Muzeum Hutnictwa.

Każda zainteresowana pracą w charakterze przewodnika osoba powinna złożyć aplikację pocztą elektroniczną na adres kontakt@muzeumhutnictwa.pl (w tytule maila wpisać „Nabór w Muzeum Hutnictwa”). Można również złożyć dokumenty osobiście - w recepcji muzeum przy ul. Metalowców 4 w godzinach otwarcia placówki w nieprzekraczalnym terminie do 24 stycznia 2022 do godziny 12.00.

Muzeum Hutnictwa rekrutuje przewodników. Poszukiwani byli i obecni hutnicy

Aby wziąć udział w rekrutacji trzeba złożyć wypełniony i podpisany kwestionariusz osobowy według wzoru (dostępny na stronie internetowej Muzeum Hutnictwa), a także list motywacyjny (podpisany).

Planowany termin rozmów rekrutacyjnych to czas między 26 a 28 stycznia 2022. Kandydaci na przewodników zyskają możliwość odbycia nieodpłatnego kursu przewodnickiego i oprowadzania kontrolnego między 1 a 3 lutego. Ostateczne zakończenie procesu rekrutacji odbędzie się nie później niż 4 lutego 2022.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z p. Adamem Hajdugą, głównym specjalistą ds. komunikacji, promocji i kreowania produktu pod numerem tel. (32) 704 96 35 – informują władze Muzeum Hutnictwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również