Wiadomości z Chorzowa

Napadł na dwóch mieszkańców Chorzowa. Recydywista tymczasowo aresztowany

  • Dodano: 2020-05-19 06:45, aktualizacja: 2020-05-19 06:54

Kryminalni z chorzowskiej dwójki ustalili i zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który kilka godzin wcześniej napadł na dwóch mieszkańców Chorzowa. Jak się okazało nie był to jego pierwszy konflikt z prawem.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany
 

W czwartek do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwonił mężczyzna i poinformował go, że przed chwilą dwóch mężczyzn wtargnęło do jego mieszkania i pobiło jego i jego kolegą, a następnie zabrali im telefony komórkowe i telewizor. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali mundurowi, jednakże przed ich przybyciem mężczyźni zdołali uciec. Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej komendy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu już kilkanaście godzin później jeden ze sprawców został zatrzymany. Jak ustalili śledczy, nie był to jego pierwszy konflikt z prawem, w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa, a co za tym idzie, poniesie większą odpowiedzialność, z uwagi na to, że działał w tzw. recydywie. Decyzją sadu został tymczasowo aresztowany.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Fajnie

    Czyżby pracownik firmy windykacyjnej

  • Pyjter

    To matoł takich trzeba odrazu wsadzac do paki niema sie z nimi co piescic tam jest ich miejsce Niech tam teraz na celi robi pranie starym grypserom i niech tam jedzie na plaży na szmacie Jazdus z nim !!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.