Wiadomości z Chorzowa

Ostrzeżenie dla kierowców. Od wtorku zamknięte skrzyżowanie ulic Faski i Wolności

  • Dodano: 2021-08-23 08:00, aktualizacja: 2021-08-23 08:12

Szykują się kolejne utrudnienia dla kierowców w Chorzowie. We wtorek na cztery dni zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Faski i Wolności. Co to oznacza?

Jak informuje MZUiM Chorzów, już we wtorek 24 sierpnia od godziny 13.00 rozpoczną się prace dotyczące remontu torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Faski i Wolności w Chorzowie.

Zakres prowadzonych prac wymaga zamknięcia dla ruchu pojazdów właśnie tego skrzyżowania. Oznacza to kolejne utrudnienia dla kierowców, którzy od dłuższego czasu zmagają się z przybywającą liczbą robót drogowych niemal w całym mieście.

Remont na skrzyżowaniu Faski i Wolności. Torowisko tramwajowe przejdzie modernizację

Z kierunku skrzyżowania ulic Rynek i Pocztowej wyznaczony zostanie objazd do posesji przy ulicy Wolności 1-10 ciągiem ulic Pocztowej, pl. Dworcowy, Sienkiewicza, Rostka i Dworcową. W ciągu ulicy Wolności - na odcinku między ulicami Faski i Dworcową - wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów – informuje MZUiM Chorzów.

Roboty drogowe na tym odcinku nie potrwają jednak długo. Ich planowane zakończenie to sobota, 28 sierpnia. Informacje o robotach drogowych i alternatywnych drogach przejazdu zostały umieszczone w aplikacji i systemie Waze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również