Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Pierwszy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie zwycięzcą

  • Dodano: 2017-11-02 08:15, aktualizacja: 2017-11-02 07:56

30 października już po raz dwunasty rozegrane zostały zawody strzeleckie im. Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Tym razem najlepszym strzelcem wśród mężczyzn, okazał się Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie młodszy inspektor Piotr Sielecki.

Zawody zostały wymyślone przez świętej pamięci Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Pierwszy był ówczesnym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie, drugi prezesem klubu biatlonowego Dynamit Chorzów. W pierwszych trzech edycjach strzelano z karabinu biatlonowego i zawody miały służyć promocji tej dyscypliny sportu.

Impreza tradycyjnie odbyła się w strzelnicy Emjot w parku Śląskim. W zawodach wzięli udział pracownicy chorzowskich instytucji. Strzelano z broni krótkiej (pistolet glock) do tarczy strzeleckiej z odległości 10 metrów. Rywalizacja początkowo przebiegała z podziałem na panie i panów. Najlepszą strzelczynią okazała się Wiola Panfiłowicz (MORiS).  Drugie miejsce zajęła Iwona Gruszczyńska (PUP Chorzów), a trzecie Alicja Majewska (MDK Batory). W rywalizacji mężczyzn tytuł mistrzowski zdobył Piotr Sielecki reprezentujący chorzowską policję, który w finale pokonał Rafała Chmiela (MORiS). 3-cią lokatę wywalczył Adrian Ślązok (MORiS).

W dalszej części turnieju brało udział osiem najlepszych pań i ośmiu najskuteczniejszych panów, aby wyłonić „Superstrzelca”. Tym razem bezkonkurencyjny był Ślązok, który trzykrotnie ustrzelił 50-tkę (najwyższy możliwy wynik).  Drugie miejsce zajęła Beata Kaczmarek reprezentująca Urząd Miasta Chorzów, a trzecie Sylwester Paprocki, dyrektor MDK Batory.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.