Wiadomości z Chorzowa

Podał się za pracownika wodociągów i ukradł seniorce pieniądze i biżuterię. Poznajesz go?

  • Dodano: 2020-04-29 07:00, aktualizacja: 2020-04-29 07:11

Policjanci kryminalni z komisariatu I w Chorzowie prowadzą sprawę kradzieży pieniędzy i biżuterii, do której doszło 21 kwietnia.

Do mieszkania seniorki zapukał mężczyzna, który podał się za pracownika wodociągów

Gdy kobieta wpuściła go do mieszkania, podstępem odwrócił jej uwagę i ukradł pieniądze i biżuterię. Na podstawie zapamiętanego przez pokrzywdzoną rysopisu, powstał portret pamięciowy złodzieja. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Chorzowscy policjanci policjanci poszukują mężczyzny, który podając się za pracownika wodociągów, okradł mieszkankę chorzowa. Mężczyzna wszedł do jej mieszkania, a następnie wykorzystując nieuwagę seniorki, ukradł jej pieniądze oraz biżuterię.

Śledczy nie wykluczają możliwości udziału w tym przestępstwie innej osoby

Być może oszusta/oszuści odwiedzili również Państwa mieszkania, bądź „kręcili się” po klatkach schodowych. Według zeznań pokrzywdzonej, mężczyzna był w wieku ok.35-40 lat, miał ok. 175 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała, miał krótkie blond włosy krótkie, nie miał zarostu na twarzy i był jasnej karnacji ciała. 

Publikujemy portret pamięciowy sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości Gwarantujemy anonimowość oraz zweryfikowanie każdej otrzymanej informacji. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z chorzowskimi policjantami pod numerem telefonu 47854 52 66 , bądź 112. Informacje można również wysłać mailowo na adres: komendant@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również