Wiadomości z Chorzowa

Podziękowania dla chorzowskich policjantów

  • Dodano: 2022-01-20 06:15, aktualizacja: 2022-01-20 06:26

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorza Matuszek wpłynęły podziękowania dla policjantów z Komisariatu Policji II w Chorzowie.

Pokrzywdzony wyraził w nim swoją wdzięczność za pomoc w odzyskaniu skradzionych kół i zatrzymanie sprawy tego przestępstwa. Jak napisał: "...sposób, w jaki funkcjonariusze przeprowadzili działania operacyjne oraz wkład i zaangażowanie, jaki prezentowali podczas tej sprawy, zasługuje na szczególne uznanie."

W grudniu na terenie jednej z firm w odstępie kilku dni miały miejsce dwie kradzieże mienia. Dzięki działaniom podjętym przez policjanta z Wydziału Kryminalnego chorzowskiej dwójki sprawcy zostali ustaleni i zatrzymani.

Policjanci odzyskali również skradzione mienie

Do Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorza Matuszek wpłynęły podziękowania dla policjantów z Komisariatu Policji II w Chorzowie. Pokrzywdzony wyraził w nim swoją wdzięczność za pomoc w odzyskaniu skradzionych kół i zatrzymanie sprawy tego przestępstwa. Jak napisał: "...sposób, w jaki funkcjonariusze przeprowadzili działania operacyjne oraz wkład i zaangażowanie, jaki prezentowali podczas tej sprawy, zasługuje na szczególne uznanie."

Podziękowania dla chorzowskich policjantów

Komentarze (1)    dodaj »

  • sierżant szpadowy

    aż wazelina wycieka... z tego lista.W normalnej pracy za wykonanie jej dobrze, otrzymujesz wynagrodzenie. W policji wynagrodzenie jest za tępienie ludzi nielegalnymi mandatami np za maski. A za prawdziwą policyjną robotę jest list pochwalny z wazeliną.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również