Wiadomości z Chorzowa

Pojemniki na odpady niebezpieczne po raz kolejny zdewastowane

  • Dodano: 2022-01-06 08:00, aktualizacja: 2022-01-05 13:41

W ciągu kilku ostatnich lat na terenie Chorzowa pojawiły się pojemniki na drobne odpady niebezpieczne. Niestety, wiele z nich zostało zdewastowanych – sprawców nie zniechęcają ani monitoring ani sprawa na policji. Magistrat szuka nowego miejsca dla świeżo naprawionego pojemnika.

Bardzo przydatne pojemniki

Już kilka lat temu na terenie miasta pojawiły się pojemniki na małe odpady niebezpieczne, takie jak baterie, żarówki, płyty CD czy tonery. Miały stanowić ułatwienie dla mieszkańców, którzy nie musieli już szukać specjalnych miejsc przyjmujących tego typu odpady – niestety, nie wszyscy to docenili. Pojemniki przy ulicach Krakusa i Ryszki zostały zupełnie zdewastowane. Sprawcy zdają się nie przejmować tym, że sprawa została zgłoszona na policję.

Pomóż znaleźć nowe miejsce!

Pojemnik, który znajdował się na ulicy Ryszki został naprawiony, jednak władze miasta nie chcą umieszczać go w dotychczasowej lokalizacji. Zamiast tego zaproponowano, aby to mieszkańcy pomogli wybrać nowe miejsce dla naprawionego pojemnika. Swoje propozycje można podawać w komentarzu pod postem Miasto Chorzów na Facebooku! 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również