Wiadomości z Chorzowa

Policjanci interweniowali przy awanturze domowej. Znaleźli znaczne ilości narkotyków

  • Dodano: 2022-09-15 09:30

Głośne odgłosy awantury między kobietą i mężczyzną oraz hałas niszczonych przedmiotów w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta. Takie zgłoszenie trafiło do dyżurnego chorzowskiej dwójki. Policjanci szybko pogodzili awanturników, a dodatkowo zabezpieczyli ponad 140 gram narkotyków oraz nielegalną amunicję.

Awantura domowa z narkotykami w tle

W nocy z poniedziałku na wtorek do dyżurnego chorzowskiego komisariatu wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej i zakłóceniu ciszy nocnej. Na miejsce interwencji zostali skierowani funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji II w Chorzowie. Jak się okazało, uczestnikami konfliktu byli 20-letnia kobieta oraz jej 22-letni partner.

Policjanci mieli spory problem, aby precyzyjnie ustalić powody tej awantury domowej

W trakcie rozmowy z młodymi ludźmi mundurowi zwrócili uwagę na stół kuchenny, na którym zauważyli dwa woreczki foliowe z dziwną zawartością. Jak się szybko okazało, 22-letni właściciel mieszkania posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków oraz nielegalną amunicję. Stróże prawa w trakcie przeszukania lokalu i jego wyposażenia znaleźli łącznie 760 porcji amfetaminy, tabletki ecstazy o łącznej wadze 58 gram oraz 7 gram marihuany. Ponadto policjanci ujawnili jeden nabój pistoletowy, karty bankomatowe różnych osób oraz wagi elektroniczne i młynki do porcjowania narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany, a o jego losie zadecyduję sąd. Jego partnerka ze względu na znaczne upojenie alkoholowe została umieszczona w izbie wytrzeźwień. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Aspiryna Klaudiusz

    Te [...]o draże na zdjęciu to są znaczne ilości narkotyków? Przecież jeden trep krawężniol wciągnie to wszystko w 4 dni służby... Niech zgadnę, ten nabój to pewnie była fifka w kształcie naboju, czy może chodzi śrut do wiatrówki?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również