Wiadomości z Chorzowa

Policjanci szukają właścicieli zabezpieczonych przedmiotów

  • Dodano: 2020-11-05 10:00

Policjanci strzeleckiej komendy prowadzą sprawę włamań, do których dochodziło na terenie województwa opolskiego i śląskiego w 2019 roku. Kryminalni zabezpieczyli do niej kilkaset przedmiotów, z których większość została oddana już pokrzywdzonym. Na zwrot czekają kolejne. 

Strzeleccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o serię włamań do remontowanych domów i mieszkań. O sprawie pisaliśmy we wrześniu tego roku.

Jak ustalili wtedy policjanci grupa działała na terenie województwa opolskiego oraz śląskiego. W jej zainteresowaniu były głównie materiały budowlane, elektronarzędzia oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Jeszcze we wrześniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset przedmiotów, z których większość została już zwrócona pokrzywdzonym. Jednak właściciele części z nich wciąż nie zostali ustaleni.

Dlatego policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają przedmioty widoczne na zdjęciach.

Przypominamy, że posiadanie dowodu zakupu lub innego potwierdzenia własności przedmiotu ułatwi zwrot jego właścicielowi - czytamy na stronie KMP Chorzów.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. W sprawie zabezpieczonych przedmiotów prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 47 863 22 24 lub 47 863 22 03.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.