Wiadomości z Chorzowa

Policjanci szukają właścicieli zabezpieczonych przedmiotów

  • Dodano: 2020-11-05 10:00

Policjanci strzeleckiej komendy prowadzą sprawę włamań, do których dochodziło na terenie województwa opolskiego i śląskiego w 2019 roku. Kryminalni zabezpieczyli do niej kilkaset przedmiotów, z których większość została oddana już pokrzywdzonym. Na zwrot czekają kolejne. 

Strzeleccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o serię włamań do remontowanych domów i mieszkań. O sprawie pisaliśmy we wrześniu tego roku.

Jak ustalili wtedy policjanci grupa działała na terenie województwa opolskiego oraz śląskiego. W jej zainteresowaniu były głównie materiały budowlane, elektronarzędzia oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Jeszcze we wrześniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset przedmiotów, z których większość została już zwrócona pokrzywdzonym. Jednak właściciele części z nich wciąż nie zostali ustaleni.

Dlatego policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają przedmioty widoczne na zdjęciach.

Przypominamy, że posiadanie dowodu zakupu lub innego potwierdzenia własności przedmiotu ułatwi zwrot jego właścicielowi - czytamy na stronie KMP Chorzów.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. W sprawie zabezpieczonych przedmiotów prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 47 863 22 24 lub 47 863 22 03.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.